reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2018

reklama
@Asiunia85, ja kupuje wodę „mama i ja”. Robię na niej mm i podaje czystą też do picia.
@Ratinka, witaj! Śliczny synek! Mój miał być majowy ale urodziłam w kwietniu także kwietniowki też tutaj są [emoji6]
Śliczne te wasze maluszki!!
Ja przedwczoraj mówiłam, że mój się nie kręci, a od wczoraj ku mojemu zdziwieniu Bartek zaczął się obracać z brzuszka na plecy[emoji15]a że pozycji brzuszkowej nie lubi to teraz się kulamy.. ja go na brzuch, a on na plecy i tak w kółko [emoji23]
U nas gondola robi się za mała [emoji17]
IMG_8001.JPG
 

Załączniki

  • IMG_8001.JPG
    IMG_8001.JPG
    283,1 KB · Wyświetleń: 580
Śliczne te wasze dzieciaczki .:) Ja ze swoją córcią na usg bioderek byłam 26.lipca. Niby wszystko ok., ale na lewe bioderko zalecił ćwiczenia pokazał co i jak i po kąpaniu troszkę ćwiczymy .Na kontrolę idziemy 22 .09. Spokojnego wieczoru i jeszcze spokojniejszej nocki wszystkim życzę :)
 
Dziewczyny, zatkał mi się kanałik mleczny i nie chce z czesci piersi schodzić mleko.boli mnie I wyczuwam guza aż do sutka. Zmieniłam sposób karmienia spod pachy,ale to nic nie dało. Nie mogę leżeć na lewym bok bo boli i martwię się że jak nie dam rady sobie z tym poradzić go będzie duży problem. Skąd t9 się bierze? Może od stanika? Kupiłam ostatnio taki usztywniany i mam..
A do jakiego lekarza z takim problemem? Mam taką białą kropkę na sutku to chyba właśnie ten kanałik zatkany. Podczas ssania też mnie boli :(
 
Sredec a rozmasować nie możesz tego guzka ? Idź do swojego pierwszego kontaktu. Mi się udaje takie zastoje rozmasować ... A jak nie ty (nie pamiętam twojej sytuacji damsko/męskiej) to może mąż ? Mój mi pomagał przy nawale ... Piersi twarde jak kamienie, ja dotknąć nie mogłam a mąż rozmasowal ja tylko zęby zaciskalam.
 
Najlepiej rozmasować na ciepło. Ja jak mi się zator zrobił to pod gorący prysznic i masowalam to miejsce. Jak dobrze rozmasujesz to po naciśnięciu będzie leciało mleko i będziesz mogła ściągnąć to co tam się nazbierało.
 
Dziewczyny, zatkał mi się kanałik mleczny i nie chce z czesci piersi schodzić mleko.boli mnie I wyczuwam guza aż do sutka. Zmieniłam sposób karmienia spod pachy,ale to nic nie dało. Nie mogę leżeć na lewym bok bo boli i martwię się że jak nie dam rady sobie z tym poradzić go będzie duży problem. Skąd t9 się bierze? Może od stanika? Kupiłam ostatnio taki usztywniany i mam..
A do jakiego lekarza z takim problemem? Mam taką białą kropkę na sutku to chyba właśnie ten kanałik zatkany. Podczas ssania też mnie boli :(
Musisz przystawiać często dziecko nawet bardzo często. Mi pomagają okłady maczam wacik na przemian ciepłe i zimna woda i przykładam i też lekko masuje.
 
Fajnie że nas przybywa.
U nas dzisiaj dzień na wariackich papierach ale dobrze że się trochę ochłodziło. Muszę jutro zadzwonić umówić się na bioderka na drugą kontrolę.
Muszę jeszcze do spowiedzi się wybrać bo chrzciny niedługo. Zamówiłam sobie sukienkę na temat dzień ale nie czuję się w niej i chyba muszę jeszcze czegoś poszukać, myślałam że jeszcze zgubię parę kg ale waga stoi w miejscu.
 
Oj znam ten ból bolącej piersi:crazy: mi jak sie zastoje robią to zawsze najpierw miska z dość ciepłą wodą wkladalam w nią bolącą pierś delikatny masaż .Jak są zatkane mocno kanaliki to robię sobie ciepłe okłady ,biorę folię nakładam watę na watę ciepła woda i trochę wódki :happy:.Ttrzymam na piersi aż przestygnie a na koniec schlodzone i rozbite tłuczkiem liscie kapusty. Kapusta naprawdę pomaga .Jak jest gorączka to paracetamol i jak :dry:najczesciej dziecko do bolacej piersi przystawiam.
 
reklama
Dziewczyny, zatkał mi się kanałik mleczny i nie chce z czesci piersi schodzić mleko.boli mnie I wyczuwam guza aż do sutka. Zmieniłam sposób karmienia spod pachy,ale to nic nie dało. Nie mogę leżeć na lewym bok bo boli i martwię się że jak nie dam rady sobie z tym poradzić go będzie duży problem. Skąd t9 się bierze? Może od stanika? Kupiłam ostatnio taki usztywniany i mam..
A do jakiego lekarza z takim problemem? Mam taką białą kropkę na sutku to chyba właśnie ten kanałik zatkany. Podczas ssania też mnie boli :(
Zatkany kanalik przekuwa się igłą. Miałam zapalenie piersi, ale początkowo na grupie na fb dotyczącej karmienia dziewczyny pisały, że może zatkany kanalik. Chyba można iść do rodzinnego, albo on się tym zajmie albo pokieruje dalej.

Mojemu dziecku się całkiem dziś cykl dnia rozwalił, jak zwykle wstaje o 6 i o 8 ma drzemkę, to dziś wstała o 8.15 i na 9.30 jechałyśmy na drugą dawkę szczepionki. Potem po szczepieniu z 1,5h spała i dopiero następne spanie od 17 do 23 (zwykle sen nocny od 21). No ciekawe, bo zasnęła mi teraz po północy.

A ile ważą wasze dzieci i w jakim są wieku? I jaką miały wagę urodzeniową?
 
Do góry