reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2018

Fajnie że coraz więcej mam do "majowek " dołącza.. tak się zastanawiam (bp padło kiedyś hasło zamknięcia grupy dla wszystkich uzutkownikow), czy nie lepiej zostawić tak jak jest bo widać przez naszą aktywność osoby do nas dołączają;))
Witamy!!
My też meczymy się z brzuszkiem od początku. Najgorzej nad ranem i przy każdym karmieniu jest prezenie, Baczki i tyle. Niestety... :( coś mi się wydaje że to nie minie za miesiąc jak mówiła pediatra że do 4 miesiąca mają prawo być takie problemy..
 
reklama
Musimy jakoś to wszystko przetrwać, Ja sobie wyobrażam jak będzie już większa że pójdę z nią do kuleczkowa a sobie zamówię kawę i będę się nią delektować a mała bedzie szaleć [emoji4], dziewczyny, moja mała ma chyba ciemieniuche, bo na brwiach ma takie pojedyncze żółte strupki, macie jakieś złote rady?
 
Ja też mam dzień trochę słaby, jadę właśnie do rodziny 250 km i zatrzymywalismy sienl już 3 razy [emoji4] w końcu zasnęła ciekawe na ile
 
My też używamy dermedic Sunbrella baby 50 a starszak ma Ziajka 30 ( jedyny z ziajki z fajnym składem) oba to filtry mineralne - takie są polecane dla dzieci do 1 roku życia i alergikow.
U nas problemy brzuszkowe ustąpiły 2 tyg temu ( jak skończył 3 miesiące ) odpukać oby tak zostało !! [emoji120] teraz maluch budzi się z uśmiechem, a nie z płaczem [emoji3]
 
Musimy jakoś to wszystko przetrwać, Ja sobie wyobrażam jak będzie już większa że pójdę z nią do kuleczkowa a sobie zamówię kawę i będę się nią delektować a mała bedzie szaleć [emoji4], dziewczyny, moja mała ma chyba ciemieniuche, bo na brwiach ma takie pojedyncze żółte strupki, macie jakieś złote rady?
Ja używałam cieklej parafiny - podgrzalam ją i wcieralam w te miejsca, ale włoski jej też wychodziły. Teraz kupilam sobie preparat ciemieniuche, ale jeszcze nie miałam powodu użyć, więc nie wiem jak działa...
 
To włosy wychodzą wtedy??? O masakra, Ja jej oliwke wcieralam codziennie i się zrobilo, a podasz mi nazwę tej parafiny?
 
To włosy wychodzą wtedy??? O masakra, Ja jej oliwke wcieralam codziennie i się zrobilo, a podasz mi nazwę tej parafiny?
U nas z pierwsza corka tak samo wyskoczyla ciemieniucha od oliwkowania glowki, dlatego teraz z mala nie oliwkuje tylko kapie ja w plynie z atoperala. Odpukac nic nie wyskoczylo do tej pory i lepiej sie goja krostki przy skazie. Tak samo podgrzewalam parafine, nakladalam czapeczke i po pol h kapalam mala i wyczesywalam szczotka jak zaczynalo odlazic.
 
To włosy wychodzą wtedy??? O masakra, Ja jej oliwke wcieralam codziennie i się zrobilo, a podasz mi nazwę tej parafiny?
To była zwykła ciekla parafina. Wloski wychodzily przez tarcie parafiny we włoski. Nie wiedziałam @marida że trzeba napuscic włoski, a potem wyczesywac. Ja nie oliwkuje główki, natluszczam tylko ciałko. Póki co u nas brak ciemieniuchy.
 
Ok, dzięki za radę. Kiedy te upały sie skończą??? Mam wrażenie że nie służy taka temperatura takim dzieciaczkom
 
reklama
To była zwykła ciekla parafina. Wloski wychodzily przez tarcie parafiny we włoski. Nie wiedziałam @marida że trzeba napuscic włoski, a potem wyczesywac. Ja nie oliwkuje główki, natluszczam tylko ciałko. Póki co u nas brak ciemieniuchy.
Jak tak robilam zadne wloski nie wylazily xD a preparaty na ciemieniuche w ogole nie dzialaly. Bo tez kupilam i dopiero po parafinie zeszlo
 
Do góry