reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2018

reklama
Jarzynka możesz edytować swoje posty i wtedy nikt wpadki słownikowej nie zauważy ale myślę też że nikt się nie będzie czepiał a i tak wiadomo o co chodzi ;) dzidzia śliczna [emoji106]

U nas u synka ciemieniucha wyczesana wraz z płynem na ciemieniuche z rosmana a u Ali jest ... Myje główkę pieluszka tetrowa, później wyczesuje ale chyba pora się przejść po ten płyn ...
 
@Jarzynka79 witamy, też mam córeczkę Laure tylko, że my z 23 maja :) mam nadzieje, że zostaniesz z nami na dłużej[emoji16]
My jakoś ciemieniuchy nie mieliśmy, problemy z brzuszkiem zdarzają się już coraz rzadziej, więc jest dobrze a będzie już tylko lepiej [emoji123][emoji106]
U nas dzisiaj 35 stopni w cieniu, idzie się ugotować, lubię jak jest gorąco ale te 27 max w zupełności wystarczy[emoji41] dobrze, że ciocia przypilnuje Laure to mama może się pochlapać w basenie[emoji97][emoji566]
 
Ja potwierdzam, że u nas na ciemieniuche też pomogła ciekła parafina. Przy starszym też stosowałam i podobnie jak u @Jarzynka79 miał tego więcej bo niestety alergik z AZS

Co do postępów to jakoś tak wydaje mi się, że dziewczynki wszystko szybciej robią.. Bartek też narazie przekręci się z pleców na boczek, a na brzuszku marudzi i głowa jeszcze mu się kiwa ale wszystko w swoim czasie, każde dziecko jest inne [emoji6]
 
Dzieki dziewczyny za polecenia kremow na slonce!

Co do ciemieniuchy moja miala dosc mocna na czole i brwiach i pomogl olej kokosowy. Malutka ma duzo wlosow na glowie, to co 2 dni przed kapiela jej smarowalam czubek glowy olejem, na pol godziny zakladalam czapeczke, masowalam, wyczesywalam przed myciem i potem po myciu. A na czolo i brwi kladlam olej kokosowy w ciagu dnia tez i jak wsiaknal i byly mieciutkie te strupy to je masowalam i odchodzily. Trwalo to ok 2 tygodni.
 
Dziewczyny. Dziś.rano dostał takiego wysypu na obu raczkach mój syn. To nie jest ospa prawda? Była i mnie koleżanka co miała kontakt z osobą chorą i nie pomyślała...nie wie też czy kiedyś przechodzila już ospe... i tak przyszło mi od razu do głowy że to może być ospa:(( na razie nie ma ropy, oby nie była ospa.innych objawów też nie widzę. Ale tak w jedną noc 5 kropek na rękach? Symetrycznie na drugiej
20180801_094900.jpeg
 

Załączniki

  • 20180801_094900.jpeg
    20180801_094900.jpeg
    50,3 KB · Wyświetleń: 582
Musimy jakoś to wszystko przetrwać, Ja sobie wyobrażam jak będzie już większa że pójdę z nią do kuleczkowa a sobie zamówię kawę i będę się nią delektować a mała bedzie szaleć [emoji4], dziewczyny, moja mała ma chyba ciemieniuche, bo na brwiach ma takie pojedyncze żółte strupki, macie jakieś złote rady?
U nas na ciemienuchę sprawdziła się Olejuszka - Skarb matki. Zaledwie 2 razy posmarowaliśmy i po kąpieli wyczesaliśmy i póki co, po ciemieniuszce śladu nie ma. Także polecamy. Wybrałam ten preparat czytając blog srokao toteż skład fajny, bez syfu.
 
reklama
Dziewczyny. Dziś.rano dostał takiego wysypu na obu raczkach mój syn. To nie jest ospa prawda? Była i mnie koleżanka co miała kontakt z osobą chorą i nie pomyślała...nie wie też czy kiedyś przechodzila już ospe... i tak przyszło mi od razu do głowy że to może być ospa:(( na razie nie ma ropy, oby nie była ospa.innych objawów też nie widzę. Ale tak w jedną noc 5 kropek na rękach? Symetrycznie na drugiejZobacz załącznik 883594
Może komar go ugryzł.
 
Do góry