reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2018

W Biedronce promocja na Pampersy. Za 49,99zł 144szt. rozmiar 2, w tej samej cenie już 108szt. rozmiaru 3. Ilość sztuk zależy od rozniaru a cena ta sama.
 
reklama
Hej, mam pytanie odnośnie pasa poporodowego. Stosowala ktoras z was, mozecie jakis doradzic? Dzis byla u mnie położona i mowila zeby tak na 2-3 godz. Zakladac.
U nas tez kupy gestsze po mm
Ja mam.pas z Rossmana. Kupa kasy a badziew jakich mało. Niewygodny i jest w nim gorąco, na upały się nie nadaje.

Dziewczyny na szczepienia trzeba się wcześniej zarejestrować czy można iść z partyzanta?
 
U mnie podobno będą dzwonić i umawiać na szczepienie. Jeśli decyduje się na szczepienie dodatkowe to mam wcześniej je wykupić i przyjść po receptę.
Ja mam.pas z Rossmana. Kupa kasy a badziew jakich mało. Niewygodny i jest w nim gorąco, na upały się nie nadaje.

Dziewczyny na szczepienia trzeba się wcześniej zarejestrować czy można iść z partyzanta?
 
Pytałam niedawno dziewczyny jak układacie do snu Wasze dzieci. Ja zaczęłam układać Małą na pleckach ale sama mi się przekręca na boki i tak śpi. Nie wiem czy nie za szybko i czy sobie krzywdy nie zrobi. Dzisiaj troche mnie zdenerwowała bo przekręcila się na brzucho a nie może bo leczymy ten pępek w szpitalu..

Rozmawiałam z lekarką i prawdopodobnie będziemy musiały zostać jeszcze 10 dni :( Małej robią się kolki od antybiotyku, dostaje aż 4 strzykawki na dobę :(
 
Pytałam niedawno dziewczyny jak układacie do snu Wasze dzieci. Ja zaczęłam układać Małą na pleckach ale sama mi się przekręca na boki i tak śpi. Nie wiem czy nie za szybko i czy sobie krzywdy nie zrobi. Dzisiaj troche mnie zdenerwowała bo przekręcila się na brzucho a nie może bo leczymy ten pępek w szpitalu..

Rozmawiałam z lekarką i prawdopodobnie będziemy musiały zostać jeszcze 10 dni :( Małej robią się kolki od antybiotyku, dostaje aż 4 strzykawki na dobę :(
Wow, szybko sobie radzi.u mnie tylko potrafi z boku na plecki się obrócić,odwrotnie nie,a co dopiero na brzuch..Ja odkładam babeczek Ale A chwilę leży na plecach.
 
Ja mam.pas z Rossmana. Kupa kasy a badziew jakich mało. Niewygodny i jest w nim gorąco, na upały się nie nadaje.

Dziewczyny na szczepienia trzeba się wcześniej zarejestrować czy można iść z partyzanta?

Trzeba się zarejestrować. Przed szczepieniem jest wizta kwalifikacyjna - pediatra bada i ocenia czy dopuścić dziecko do szczepienia, czy nic mu nie dolega. Ja rejestrowałam na wizycie patronażowej i u mnie w przychodni mają szczepionki. Płaci się na miejscu, nic nie trzeba w aptece kupować. My wybraliśmy 6w1. Za 2 tyg. pneumokoki ale już refundowane.
 
U nas nie trzeba sie rejestrowac. Szczepienia sa w wt i czw i sie idzie i w tedy pediatra bada:) ale wiadomo wszędzie jest troche inaczej lepiej zadz i sie upewnić...

My dzis bylismy u malego i kolejne badania z krwi, izolacja DNA, i badanie z krwi czy przysadka mozgowa produkuje dobra ilosc jakas tam liczbe hormonow bo penisa ma malego i nie wyksztalconego dokonca..:\ i ciekawe ile na te badania sie czeka czy w sobote wyjdziemy w co watpie:\ ehhh!!! Ortopeda jutro bierze dopiero pomiary raczek i za kilka dni beda luski.. Masakra jestem zla.. Aa i w kupie znaleziono jakiegos grzyba co pupe mu strasznie odparza bo takie wysokie PH tego jest:\ dzis sie poplakalam bo tu czlowiem juz by chciał go miec. On ma 3tyg juz:\ i nadal tam...Nie moge myslec ze on tam ja tu... Z kazdym dniem zaczynam watpic w to wsZystko.. Nie wychodze z domu tyle co do szpitala, nie wychodze z synem robi to mpj lub tesciowa.. Nawet do sklepu.. Boje się ze wpadne w jakaś depresję albo nie wiem.. Ze nie bedziemy mieli tej więzi ... 3 tyg to naprawdę dlugo:\\ a konca nie widać...
 
reklama
Jetkaa wszystko nadrobicie. Najważniejsze że mały ma opieke. A jak coś znajdują to muszą wyleczyć [emoji8] w depresję nam nie wpadaj bo nikt oprócz ciebie tego nie ogarnie. Widać że kochacie synusia a to znaczy że maluszek będzie to czuł [emoji8] starszemu synkowi krzywda się nie dzieje. Ma twojego i babcie więc ma zajęcie. Wrócicie do domku to się wszystko unormuje. Dużo siły kochana ci życzę i oby to już były ostatnie przedłużenia pobytu Oskarka w szpitalu. To nigdy nie jest przyjemne.
 
Do góry