reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2018

Jetkaa przykro mi bardzo ale i i qbądź dobrej myśli wszystko się ułóży. Jesteś bardzo dzielna, my kobiety potrafimy dużo znieść. Trzymaj się.
 
reklama
Hej
U nas wczoraj dwu godzinna ulewa i burza przeszła i odrazu inne powietrze.
@nknatalia ja myślałam na początku ze sie najada bo tylko jadła i spała później sie okazało ze tak funkcjonują dzieci z duża zoltaczka i jak trafila do szpitala przeczyscili organizm to pokazała ze siedząc po 15-20min przy piersi odbijalam ją a ona histeria i ssanie piąstek i tak funkcjonujemy do dziś ssie pierś a później dostaje mm.
@MB91 bój się moja taka po szpitalu się zrobiła, ciągle szuka bliskości czyli wiadomo najlepiej na raczkach.
@Brzuszkowa u nas zależy od dnia, czasem dużo śpi czasem więcej marudzi ale zdarza się ze nawet po 3h nie śpi ale wtedy to przechlapane bo po 2h już śpiąca a usnąć nie może i wtedy trzeba się męczyć żeby usunęła.
@Nan90 u nas podawali 3razy na dobę co 8h. Biedny maluszek się nacierpi:( moja od początku prawie śpi na plecach jak kladlam na bok i coś podkladalam zeby sie nie przekrecila to tak wykombinowala ze zawsze na plecach była więc teraz nic już nie kładę i śpi na plecach. Gorzej że od dwóch dni kocha spać na brzuchu jak się złości to kładę ją na brzuch a ona 3min i śpi nawet teraz tak usunęła a ja się o nią boje i siedzę ją pilnuje zamiast iść spać.
@Jetkaa przykro że to się tak w czasie przeciaga ale dasz radę już tyle wytrzymalas, najwazniejsze ze synka ci dobrze przebadaja.
 
Dlaczego się tak boicie pokladania dzieci na brzuszku. Zarówno pierwsza jak i teraz druga córka praktycznie tylko na brzuszku. Kładę też trochę na boki, ale obie czuły się i Karolinka czuje się niepewnie. Niespokojnie śpią. Pozycja na.brzuszku dobrze wpływa na biodeka, dziecko ćwiczy podnoszenie główki i jej obracanie na boki. Jak małej się uleje, to wyleci na bok...
 
Dlaczego się tak boicie pokladania dzieci na brzuszku. Zarówno pierwsza jak i teraz druga córka praktycznie tylko na brzuszku. Kładę też trochę na boki, ale obie czuły się i Karolinka czuje się niepewnie. Niespokojnie śpią. Pozycja na.brzuszku dobrze wpływa na biodeka, dziecko ćwiczy podnoszenie główki i jej obracanie na boki. Jak małej się uleje, to wyleci na bok...
Ja sie nie boję. Wręcz uważam że ma kołki to pomaga. Ale ostatnio zaczęła podnosić bardzo intensywnie glowke i ta pozycja już nie odpowiada. [emoji4]
 
A mój nie lubi być na brzuszku ;( wytrzymuje 10 min i ryk.staram się go zachęcać,głaskać Ale i tak nie lubi. Podnosi główkę wysoko Ale od początku. Mam go zmuszać do tej pozycji pomimo płaczu?wiem że to ważne by leżał na brzuszku.
Mam pytanie odnośnie nosidelka samochodowego. Wyrósł już z niego tzn główka sięga do górnej krawędzi oparcia A ma tylko 5 kg.. co teraz? Kupić kolejne nosidełko 0-18?? Bo to nie ma regulacji oparcia.. ech... miesiąc posluzylo;(
 
Hej :) mam pytanie. Pije moze ktoras z was sok z malin? Rozlozylo mnie przeziebienie i pilam troche soku z malin i dostalam strasznego nawalu pokarmu... Ciurkiem lecialo mi z 15 minut zalewajac wszystko dookola. Miala moze ktoras z was tak?
 
reklama
@kjsko Windi to takie rurki, co się w pupę wkłada i gazy odchodzą.

U nas kupa na Nan A.R. jest luźna, zielona i cuchnąca oraz co drugi dzień.
Na Nan optipro 1 była zbita, żółta i codziennie.

Nie powinno się kłaść dzieci na brzuchu na noc! Grozi to śmiercią łóżeczkową. Nie dostałyście wytycznych ze szpitala? Ja tylko na plecach kładę na noc. W dzień przy mnie leży na brzuszku i pilnuję by buzią się nie przytknął np. do kocyka i nie udusił.

Kolek ciąg dalszy. 8 tygodni już maleństwo ma a 4 tygodnie się męczy z kolkami :(
 
Do góry