reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Majowe mamy 2018

reklama
Cześć dziewczyny.
Dzisiaj wizyta. Dopiero na 12 Wiec niestety stres mnie zjadA. Ustały mi moje mdłości i - jedynie cycki nadal bolą i jestem płaczliwa . Co ma być to będzie...

miłego dnia kochane.
 
Hejka
Dziewczyny nie ma ci się stresowac bo tylko niepotrzebnie się denerwujemy a to raczej na maleństwo najlepiej nie wpływa. Bądźmy dobrej myśli... Skoro jakieś objawy ciąży minęły tzn ból piersi ból brzucha to tylko się cieszyc piersi cała ciążę nie bolą tylko przez jakiś czas okolo 3-7 tygodni zależy. Mdłości też długo nie trwają. To tylko niepotrzebnie nakręcanie się na złe wieści.
Przynajmniej takie jest moje zdanie.

A dzisiaj rano obudzilo mnie skakanie po moim brzuchu [emoji14] oczywiście to był mój najmłodszy synek Marcelek niestety nie rozumie jeszcze że tak nie wolno.

Założyłam wczoraj w nocy nowy wątek majoweczki u lekarza piszmy tam o swoich wizytach, usg, następnych terminach wizyt... Z czasem będę dodawać na pierwszej stronie terminy porodów ale na to jeszcze za wcześnie myślę że za miesiąc można już to zrobić.

Napisane na Lenovo K53a48 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hejka
Dziewczyny nie ma ci się stresowac bo tylko niepotrzebnie się denerwujemy a to raczej na maleństwo najlepiej nie wpływa. Bądźmy dobrej myśli... Skoro jakieś objawy ciąży minęły tzn ból piersi ból brzucha to tylko się cieszyc piersi cała ciążę nie bolą tylko przez jakiś czas okolo 3-7 tygodni zależy. Mdłości też długo nie trwają. To tylko niepotrzebnie nakręcanie się na złe wieści.
Przynajmniej takie jest moje zdanie.

A dzisiaj rano obudzilo mnie skakanie po moim brzuchu [emoji14] oczywiście to był mój najmłodszy synek Marcelek niestety nie rozumie jeszcze że tak nie wolno.

Założyłam wczoraj w nocy nowy wątek majoweczki u lekarza piszmy tam o swoich wizytach, usg, następnych terminach wizyt... Z czasem będę dodawać na pierwszej stronie terminy porodów ale na to jeszcze za wcześnie myślę że za miesiąc można już to zrobić.

Napisane na Lenovo K53a48 w aplikacji Forum BabyBoom
Moja 3-latka też po mnie skacze, wczoraj to nawet w tandemie z kuzynką 1.5 roku
 
reklama
Ja raczej tez juz mama majowa nie bede. Zaczelam plamic i mam najgorsze przeczucie wiec zegnam sie z wami i zycze powodzenia

Napisane na SM-G950F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry