reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2018

reklama
Dziewczyny mam trochę głupie pytanie. Jutro mam test obciazenia glukoza i zastanawiam się czy pielęgniarka założy dren czy po prostu będzie wkluwala się trzy razy? Mam 75 g ;/

Napisane na Lenovo K53a48 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny mam trochę głupie pytanie. Jutro mam test obciazenia glukoza i zastanawiam się czy pielęgniarka założy dren czy po prostu będzie wkluwala się trzy razy? Mam 75 g ;/

Napisane na Lenovo K53a48 w aplikacji Forum BabyBoom
Z synkiem trzy razy pobierali mi krew.

Przejrzalam CALE forum i odezwalo nas sie tu az 51 babek. Od 5 mam potwierdzenie ze chca byc w WZ. Czekam dalej
 
Z synkiem trzy razy pobierali mi krew.

Przejrzalam CALE forum i odezwalo nas sie tu az 51 babek. Od 5 mam potwierdzenie ze chca byc w WZ. Czekam dalej
Na oczywiście też [emoji5]️

oar8csqvpyz0mkms.png
 
Czyli 3 razy będzie męczyła igła ;) "fajnie" bo mam jedną żyłę, która ledwo widać reszta to w ogóle gdzies się pochowała . Coś czuję, że będzie niezły siniak.

Napisane na Lenovo K53a48 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry