reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Majowe mamy 2018

reklama
Wez no spe i odpocznij.

Ja tez jestem za wz ale za jakis czas. Wtedy wyklaruje sie juz w miare stala grupa. Mi tam nie przesKadza ze ktos czyta, nic szczegolnego poki co nie piszemy. Co innego jak pojawia sie zdjecia itp.
 
Temat grupy zamkniętej był już poruszany, został odłożony aż grupa się wyklaruje. Uważam, jak, dziewczyny, że jeszcze za wcześnie.

@chouette82 nie masz może tyłozgięcia macicy?
 
@chouette82 też mam tyłozgięcie macicy, ale nigdy nie miałam takich bóli, nawet jak przejdzie do jutra, dla św.spokoju idź lepiej do lekarza...
mam nadzieje, że wszystko będzie dobrze :)
 
A ja dopiero teraz odczuwam że jestem w ciąży tak mnie piersi bolą że spać nie mogę wrrre... Macie jakieś pomysły na bolące piersi

Napisane na Lenovo K53a48 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Udało się wypić glukozę, na szczęście nie jest taka zła [emoji14] ale dwie godziny nie moje. Za godzinę kolejne pobranie krwi i potem znów.

Napisane na Lenovo K53a48 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry