reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2018

Dziewczyny kupowałyście jakiś zestaw do pielęgnacji malucha, np.cos takiego?
896f712663e73c840a52db4b5db3c48a.jpg


Napisane na KIW-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Minka gratulacje kochana. Nigdzie nie uciekaj od nas.

Dziewczyny, nie mylcie leukocyto we krwi z leukocytach w moczu. Obecność leukocytów w moczu to infekcja. Albo wynik niedokładnego umycia przed pobraniem do badania.

Ręcznik krolikowy super. Będę jutro w okolicy to zajrzę do Pepco bo muszę właśnie jeszcze ręcznik dokupić.
 
No on taki dla mnie kocykowaty a koców mam dużo [emoji14] wolę ręczniczki takie tradycyjne ... Też w Pepco kupilam ale inny materiał :)

Nan ja zestawu nie kupowałam bo część mam po synku kupiłam osobno parę zeczy żeby malutka miała swoje np szczotkę czy nożyczki do paznokci

Napisane na Moto G (5S) w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej dziewczyny :)
Minka88 gratulacje :) w nocy się obudziłam kilka razy i sprawdzałam czy to już :p zdrówka dla was :) synek jak na ten tydzień malusi :)
Ja swojego Natana na liście nie widze ale to dobrze :)
Od wczoraj mnie okropnie brzuch wieczorami boli ale to dlatego ze dużo spaceruje. Dzisiaj to w sklepie pod wieczór myślałam ze urodzę , maluszek tak napierał główka ze szok.
Ale oby wytrzymać dwa tygodnie i można rodzic :p



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
No on taki dla mnie kocykowaty a koców mam dużo [emoji14] wolę ręczniczki takie tradycyjne ... Też w Pepco kupilam ale inny materiał :)

Nan ja zestawu nie kupowałam bo część mam po synku kupiłam osobno parę zeczy żeby malutka miała swoje np szczotkę czy nożyczki do paznokci

Napisane na Moto G (5S) w aplikacji Forum BabyBoom
Ja też kupiłam z pepco kiedyś takie tradycyjne z kapturem, ale w ogóle teraz fajne ciuszki dla Maluszków przywiezli. Najchętniej to bym kupowała i kupowała[emoji23][emoji12]ale nie ma co szaleć, bo szybko wyrastają dzidzie [emoji4]

Napisane na WAS-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Agunia a się powstrzymuje jak mogę, a że nie mogę to już inna sprawa [emoji14] hihi, żartuje, ciuszkow nie kupuje ... Ale za to już dziś przyszedł fotelik samochodowy [emoji14] mój mąż w szoku bo nawet zapomniałam mu wspomnieć że już wybrałam [emoji14]

Napisane na Moto G (5S) w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry