reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2018

@tysia123 nie liczę, że 35 to donoszone. Napisałam, że za dwa tygodnie będę wstawać, czyli na początku 37 tygodnia. [emoji39] Wiem, że skończony 37 tydzień to ciąża donoszona i mam nadzieje, że tak uda mi się dotrwać [emoji28]

@katherinezs proponuje inhalacje - sól fizjologiczna. Mi pomagały nawet na kaszel [emoji4]

@Jetkaa my terminy mamy takie same [emoji3] Ciekawe która pierwsza się rozpakuje [emoji6]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
@tysia123 nie liczę, że 35 to donoszone. Napisałam, że za dwa tygodnie będę wstawać, czyli na początku 37 tygodnia. [emoji39] Wiem, że skończony 37 tydzień to ciąża donoszona i mam nadzieje, że tak uda mi się dotrwać [emoji28]

@katherinezs proponuje inhalacje - sól fizjologiczna. Mi pomagały nawet na kaszel [emoji4]

@Jetkaa my terminy mamy takie same [emoji3] Ciekawe która pierwsza się rozpakuje [emoji6]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Teraz jesteś w 33 tak jak ja, to za dwa tygodnie będzie 35 tydzień :)
 
Ja 25 maj mam termin. Od wczoraj Mala w ciagu dnia nie jest aktywna wcale. Dopiero jak klade sie spac to zaczyna harce. Nie wiem czy to normalnee

Napisane na KIW-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej kochane!
Niestety nie uda mi sie już doczytać forum, ale podzielę się z Wami wspaniałą nowiną-moj synek jest juz z nami :) )))))) zdrowy i piękny, wazy 3 kg, jest cichutki i spokojny.
Porod byl blyskawiczny. Przyjechalam do szpitala ostatecznie dzisiaj o 8:30 i godzine pozniej bylo po wszystkim. Przy czym bolesne tak naprawdę bolesne skurcze dopiero od ok. 9.
Wczoraj zasnelam, choc skurcze budzily mnie cala noc, nie przeszły po kąpieli i nospie. Jednak nie chcialam jechac na darmo na IP i zasnelam :)
Skurcze rano takze srednie ale czulam ze to juz nie przepowiadające. Na IP tylko 2cm rozwarcia, a 40 minut pozniej juz po wszystkim :) chcialam znieczulenie ale zbyt szybka akcja ;)
Bolalo bardzo! Ale tylko do momentu pekniecia pecherza z wodami, potem poszlo doslownie w 10 minut i bylo znosnie. Radosc niesamowita :)
Czujemyvsie swietnie. Karmienie piersią bez zadnego problemu, po prostu synus wziął i ssal :))))
Jestem bardzo szczesliwa i Wam również życzę takiego gladkiego przebiegu porodu. O ile nie ma sie planowanego CC to niestety bol będzie, ale juz nawet nie pamiętam :) i najważniejsze - nie lekcewazcie sygnalow ciala i swojej intuicji. Gdybym pojechala na IP pol h później, moglabym urodzic w domu lub na ulicy!
To niesamowite uczucie, gdy nasze dziecko jest juz z nami. Wiadomo, dla każdego rodzica najpiękniejsze :))) ) widzisz w nim kawalek siebie :) bardzo silne emocje i Wam wszystkim życzę aby dotrwac właśnie do tej pieknej chwili.
Wszystkiego dobrego !! :))))))))
 
reklama
Minka gratulacje !!! :D a ile cm ma synek ? Jak będzie miał na imię ? Może chcesz się jakaś fotka pochwalić ? Jest cały czas z tobą ? Zazdrościmy i życzymy duuuuzo zdrówka dla Was :*

Napisane na Moto G (5S) w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry