reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2018

reklama
@Katherine zs ja kupiłam w aptece *spam* i do tego inhalacje z soli.
@MB91 mi tak wczoraj na wieczór zaczęło rwac w prawej pachwinie, ale nie ma co sie dziwić zaraz 35tc więc widocznie tak musi być [emoji12] dziewczyny byłam dzisiaj w pepco jakie fajne ciuszki sa dla maluszków. Ja małej kupiłam kocyk taki jakby pluszowy szary, ale jeszcze chyba dokupie jej miętowy albo pudrowy róż :) i do tego siostra kupiła małej grubszy ręcznik pp kąpieli z króliczymi uszami[emoji38] Laura będzie przez ciocie rozpieszczana, bo siostra ma 4 chłopaków, a zawsze chciała mieć chociaż jedną córeczke [emoji12][emoji16]

Napisane na WAS-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom
 
MB ciąża donoszona to skończone 37 TC. Wtedy dziecko nie uznawane jako wcześniak. Dlaczego liczysz że 35 to donoszone?

Mi dziś młody strasznie uciska na pęcherz. Non stop bym w wc siedziała. W badaniu moczy wyszły leukocyty więc też już jakaś infekcja jest. Pewnie przez ten ucisk....ehhhh... Dobrze że jutro wizyta.

Zrobiło się dziś wietrznie i pochmurno, a mnie len dopadł. Jednak jak słoneczko świeci to i człowiek lepiej funkcjonuje.

Miłego dnia ;)

W Smyku piękne ciuszki są bo byłam we wtorek ;) na pewno mąż przytarga coś super.
 
@tysia123 dlatego ja czekam do 37tc żeby mały nie był wcześniakiem :) (dzisiaj 36t 2d)
Ginekolog do środy kazała się trochę oszczędzać a później mogę się rzucać na robotę :) Takie słowa padły :)
 
A ja dziewczyny bylam po lozeczko:) biale 2metrowe, z szafkami:)strasznie sie ciesze. Musze go umyc tylko i zlozyc bo dostalismy uzywane od siostry ale jej syn nie spal w nim ani razu:) mala się buntuje i kopie bolesnie juz bo troche pomoglam poznosic niektore czesci z niego :) a ona nauczona ze ja raczej odpoczywam hehe:) takze dzis jak go złożymy i wyjmyje mam wszystko dla malej gotowe na jej narodziny :) jeee!:)
 
reklama
Do góry