reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2018

reklama
Ta waga na tc. To prawie 50centyl
No nie wiem, pokazywał mi, że poniżej średniej ale mam się tym nie przejmowac, więc się nie przejmuje

3jgxskjosc311c31.png
 
A czemu masz do szpitala jechac?

Z powodu skracajacej się szyjki( prawdopodobnie dzidzia dostanie sterydy) na szczęście nie ma rozwarcia ale 2,5 tygodnia temu szyjka miała 2,4cm a dzisiaj 2cm lekarz powiedział ze długo mnie nie będą trzymać ale to jednak szpital i te widmo wcześniejszego porodu troche przeraża ☹
 
Z powodu skracajacej się szyjki( prawdopodobnie dzidzia dostanie sterydy) na szczęście nie ma rozwarcia ale 2,5 tygodnia temu szyjka miała 2,4cm a dzisiaj 2cm lekarz powiedział ze długo mnie nie będą trzymać ale to jednak szpital i te widmo wcześniejszego porodu troche przeraża ☹
Przynajmniej dokładnie sprawdzą co się dzieje :) pewnie zalecą oszczędny tryb życia. I w pomiarach długości szyjki też zdarzają się pomyłki. Na pewno będzie dobrze. Ważne, ze masz czujnego lekarza
 
Z powodu skracajacej się szyjki( prawdopodobnie dzidzia dostanie sterydy) na szczęście nie ma rozwarcia ale 2,5 tygodnia temu szyjka miała 2,4cm a dzisiaj 2cm lekarz powiedział ze długo mnie nie będą trzymać ale to jednak szpital i te widmo wcześniejszego porodu troche przeraża ☹
A ktory tc? bedzie dobrze tam bedziesz bezpieczna z dzieckiem:)
 
Dziewczyny, ja nawet nie mam co oglądać tych staników z Lidla bo bym się w nich utopiła ! Moje piersi nie urosły w ogóle! Ehh takie mam szczęście [emoji849]
Nan90, co za wózek wybrałaś? Moja mama też była w lidlu i kupiła pościel do łóżeczka [emoji16]
Co do ciuszków to mój Kuba urodził się 61cm a w niektóre 56 ciuchy wchodził wiec to zależy od rozmiarowki.
Ja dzisiaj też byłam na wizycie i wszystko ok. Mały waży 1750g.
@Gosika88, dlaczego poniżej normy? Wazy prawie jak moj a mi gin powiedziała, że ponad normę..


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Dziewczyny, ja nawet nie mam co oglądać tych staników z Lidla bo bym się w nich utopiła ! Moje piersi nie urosły w ogóle! Ehh takie mam szczęście [emoji849]
Nan90, co za wózek wybrałaś? Moja mama też była w lidlu i kupiła pościel do łóżeczka [emoji16]
Co do ciuszków to mój Kuba urodził się 61cm a w niektóre 56 ciuchy wchodził wiec to zależy od rozmiarowki.
Ja dzisiaj też byłam na wizycie i wszystko ok. Mały waży 1750g.
@Gosika88, dlaczego poniżej normy? Wazy prawie jak moj a mi gin powiedziała, że ponad normę..


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Mówię tylko.co mi gin przekazał :) ostatnio w ciągu dwóch tygodni przybrał ponad 400 gram a teraz tylko 200

3jgxskjosc311c31.png
 
reklama
Widze szaleństwo zakupowe w lidlu :p ja kupiłam dresiki i skarpetki i jutro idę po poduszkę klin :) u nas już prawie nic nie było o 13 :p
A od godziny 18 umierałam do 20.30 bo mnie tak brzuch albo żołądek bolał ze masakra a to wina tego ze zapomniałam wsiąść rano magnezu :/ do tego od wczoraj kicham i smarkam ... mam nadzieje ze chora nie będę
@Brzuszkowa to gdzie mieszkasz ze w Czechach byłaś ??


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Do góry