reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2018

Cześć!
Śniło mi się, że mam wizytę u ginekologa, jest USG i zapytałam ile mały waży? Odpowiedzi nie usłyszałam, bo się obudziłam...

Mój synek bardzo dużo się rusza, ale nie wiem czy to noga czy to ręka czy jakaś inna część ciała mnie "kopie" :p
 
reklama
A ja dziewczyny od rana posprzatane :) obudzil mnie znowu krwotok z nosa o 6 rano, i chwycilam sie za pranie, zmianę poscieli bo cala we krwi,mycie podłóg itp:) takze mam juz czysciutko:)obiad tez z glowy i mysle co tu robic bo u nas slicznie slonecznie chociaz mroz:) moze pojade do mamy ale to jak pranie mi się wypierze
 
Zuza się obudziła [emoji3] Dostała zastrzyk energii bo wciągnęłam drożdżówkę do kawki i jestem już spokojna [emoji3] Ale wykończyć się idzie [emoji849]

Ja już częściowo mam ogarnięte - jeszcze tylko kurze zetrę, odkurzę i mogę sobie odpocząć [emoji39] O 15:00 jadę na PKP odebrać mamę i brata i pewnie pojedziemy na spacer nad morze [emoji16]

Z pogodą u nas w miarę - nie ma szału jakoś.

@Brzuszkowa Ty jesteś tak jak ja [emoji13] Jutro mam 28 tc.

Ja miałam w ogóle bardzo fajny weekend z moim D. To był taki czas dla nas [emoji39] Troszkę się zdziwiłam i miło zaskoczyłam [emoji4] Bo do tej pory jakoś nie gadaliśmy o ślubie, a raczej oboje byliśmy bardziej na „nie”.. (jesteśmy oboje po rozwodach). A mój D. mi wczoraj powiedział, że chce żebym była jego żoną [emoji48][emoji41][emoji847] I tak jakoś siedzę teraz i jak sobie o tym myśle, to mi się sam ryjek śmieje [emoji4]

@Jetkaa co Ty masz z tymi krwotokami z nosa ‍♀️ Współczuje !

@agatenka33 mi tak samo już krążą myśli o porodzie. Stresować się zaczynam.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Zuza się obudziła [emoji3] Dostała zastrzyk energii bo wciągnęłam drożdżówkę do kawki i jestem już spokojna [emoji3] Ale wykończyć się idzie [emoji849]

Ja już częściowo mam ogarnięte - jeszcze tylko kurze zetrę, odkurzę i mogę sobie odpocząć [emoji39] O 15:00 jadę na PKP odebrać mamę i brata i pewnie pojedziemy na spacer nad morze [emoji16]

Z pogodą u nas w miarę - nie ma szału jakoś.

@Brzuszkowa Ty jesteś tak jak ja [emoji13] Jutro mam 28 tc.

Ja miałam w ogóle bardzo fajny weekend z moim D. To był taki czas dla nas [emoji39] Troszkę się zdziwiłam i miło zaskoczyłam [emoji4] Bo do tej pory jakoś nie gadaliśmy o ślubie, a raczej oboje byliśmy bardziej na „nie”.. (jesteśmy oboje po rozwodach). A mój D. mi wczoraj powiedział, że chce żebym była jego żoną [emoji48][emoji41][emoji847] I tak jakoś siedzę teraz i jak sobie o tym myśle, to mi się sam ryjek śmieje [emoji4]

@Jetkaa co Ty masz z tymi krwotokami z nosa ‍♀️ Współczuje !

@agatenka33 mi tak samo już krążą myśli o porodzie. Stresować się zaczynam.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Sama nie wiem dlaczego mam krwotoki bo nigdy w życiu nie leciala mi krew z nosa nigdy, a teraz od paru dni leci:\ moze dzidzia bierze więcej witamin ze mnie a malo dostarczam :\ chociaz jem witaminy i owoce i pije soki .. 1.03 mam wizyte zbadam krew to zobaczymy;)

Zazdroszcze:) moj to ani myśli o slubie:) oświadczył sie ale narazie mowi ze przyjdzie na to czas wiec nie ma tematu:) chociaz chciala bym tak do 2lat wyjść za niego:)
 
Hmm ja myslalam że tylko ja nie mam ślubu:)) u nas jest tak że bardziej ja nie chce. A powiedzcie mi w takim razie jakie nazwisko dacie dziecku? Ja na szkole rodzenia dowiedziałam się że lepiej byłoby jeszcze przed porodem w urzędzie dostać jakiś papier żeby napisali w szpitalu nazwisko ojca (bo chyba wolę jego nazwisko dac dziecku) niż potem wszystkie dokumenty zmieniać. Bo podobno nie mogę wpisać inne nazwisko niż matki w szpitalu i tak wszystko zmieniać..książeczkę zdrowia,akt urodzenia itp.
Ja też miewam ciągle jakaś krwista wydzieline w nosie,czasem poleje się krew. To chyba obrzmiale naczynia krwionośne a ciąży tak robią. Do tego wieczny katar :( Ale to i tak nic w porównaniu z resztą samopoczucia i wagi :(

Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka
 
Mb super gratulacje, uważam że jeżeli ludzie nie boją się sformalizować związku to naprawdę się kochają i myślą o wspólnym życiu, zwłaszcza jeżeli mają wspólne dziecko.

Rzadko pamiętam co mi się śni ale nie raz nie mogę zasnąć bo myślę o porodzie i o tym czy moje dziecko będzie zdrowe a co jeśli coś się stanie i tak się zadręczam. Dopada mnie to na szczęście nieczęsto ale myśli krążą bo po pierwsze mam siostrę z chorobą Downa a po drugie moje dziecko pierwsze straciło bezdech przy porodzie sn i podejrzewano że może być coś z nią nie tak. Myślę że chyba bym nie udźwignęła tego. Kiedyś przeczytałam taką maksymę że" Bóg daje nam tyle cierpienia na ile dana osoba może je udźwignąć"



Napisane na Redmi 4A w aplikacji Forum BabyBoom
 
@sredec1982 my dajemy po ojcu nazwisko małej. [emoji4] Ale kurczę teraz mnie zadziwiłaś - myślałam, że to w szpitalu podaję nazwisko i koniec. Muszę wybadać temat [emoji13]

Katar mam i jak smarkam nosek to jest krwista wydzielina, ale na szczęście to nie są krwotoki. @Jetkaa dobrze, że masz niedługo lekarza - lepiej niech zbada temat [emoji39]

Z tym ślubem u nas to jest tak, że pewnie się ochajtamy, ale już bez szału jakoś [emoji4] Może w końcu zrobię przyjęcie jakie będę chcieć - skromne, dla najbliższej rodziny i przyjaciół. Bo pierwszy ślub... masakra to było huczne weselcho organizowane pod naporem rodziców z obu stron. A mi się zawsze skromne przyjęcie marzyło [emoji13]
No i na bank nie w ciągu najbliższego roku [emoji846] Ja nie mam na to parcia w ogóle [emoji3]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Też miałam dziś głupi sen: byliśmy w szpitalu przed porodem, sala wyglądała jak pokój z czasów PRL. Przyszła jakąś starą polozna, z twarzy mega niesympatyczna. Zaczęła szukać w swojej torebce narzędzi i jakiejś pompki (?) I ciągle krzyczała "pompka, pompka". Między innymi wyjęła też taki jakby elektryczny nóż do chleba..... Nie wiem, ale chyba trzeba odwiedzić lekarza psychiatrę [emoji14]

3jgxskjosc311c31.png
 
reklama
Blondynka1988 u mnie w maju tez bedzie juz 8 lat, czasami sie smiejemy ze wczesniej mozna bylo...
Mb91 no to masz o czym myslec:), fajne pozytywne wiadomosci, i to podekscytowanie, zawsze mozesz pomyslec polaczeniu dwoch imprez:)

Napisane na HUAWEI CUN-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry