reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2018

Ja kupuje na poczatek Pampers firmy, i tylko 1 paczke i jak sie sprawdza przez jakis czas zostaniemy przy nich, a pozniej sprawdzimy Dady.. Innych moj syn nie uznawal wiec tylko te 2 firmy chcemy kupować.
Ja im blizej tym bardziej się denerwuje jak podolam 2 dzieci:) z jednej strony bym chciala juz je miec przy sobie a z drugiej strasznie sie boje.. Wiem ze kilka dni będzie trudne a potem będzie ok
 
reklama
Hej dziewczynki [emoji13]
Moja mama z bratem właśnie jadą do mnie na tydzień, więc mam sprzątanie i ogarnianie troszkę od rana [emoji4]

Ja będę jeździć samochodem do końca raczej - zobaczymy, też nie jeżdżę jakoś daleko a jedynie tyle ile potrzebuje [emoji6]
Ostatnia długa podróż jest zaplanowana na polowe kwietnia - a później z Gdyni już się nie ruszam [emoji6]

Powiedzcie mi czy tylko ja mam takie schizy czy to raczej objaw ciąży? KOSZMARY ... non stop śnią mi się jakieś pierdoły... dzisiaj o 2 obudziłam się zastrachana i sprawdzałam czy mała się rusza ‍♀️[emoji15] I tak w kółko [emoji52] Wykończę się jak tak dalej pójdzie.
Któraś z Was pisała, że jej dzidzia się słabiej rusza - moja to samo [emoji47] Może takie ciche dni ma.

@Jetkaa dasz radę [emoji846] Chyba wszystkie już mamy tak, że im bliżej tym bardziej się martwimy i boimy.

@aniolek678 my stawiamy na pampersy.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Hej dziewczynki [emoji13]
Moja mama z bratem właśnie jadą do mnie na tydzień, więc mam sprzątanie i ogarnianie troszkę od rana [emoji4]

Ja będę jeździć samochodem do końca raczej - zobaczymy, też nie jeżdżę jakoś daleko a jedynie tyle ile potrzebuje [emoji6]
Ostatnia długa podróż jest zaplanowana na polowe kwietnia - a później z Gdyni już się nie ruszam [emoji6]

Powiedzcie mi czy tylko ja mam takie schizy czy to raczej objaw ciąży? KOSZMARY ... non stop śnią mi się jakieś pierdoły... dzisiaj o 2 obudziłam się zastrachana i sprawdzałam czy mała się rusza ‍♀️[emoji15] I tak w kółko [emoji52] Wykończę się jak tak dalej pójdzie.
Któraś z Was pisała, że jej dzidzia się słabiej rusza - moja to samo [emoji47] Może takie ciche dni ma.

@Jetkaa dasz radę [emoji846] Chyba wszystkie już mamy tak, że im bliżej tym bardziej się martwimy i boimy.

@aniolek678 my stawiamy na pampersy.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Moja sie malo co rusza raz na kilka dni kopie baardzo mocno i dluga a czasem tez slabo, moze to tez że położenie zmieniła:)
Ja wczoraj mialam koszmar ze moj mnie budzil i krew z nosa leciala mi:\ moze wlasnie dlatego ze myślę jak bedzie i czy bedzie okey :)

Aa to zapowiada sie mily tydzien :)
 
W których miejscach na brzuchu czujesz ruchy? Ja już świra dostaje, bo ciągle widzę górki trochę nad pępkiem i martwię się, że mój mały nie rusza nogami, bo kopniaki powinny być chyba już trochę wyżej. Poza tym nie są mocne raczej delikatne i głównie takie jakby się powoli rozciągał i robią się małe górki.

3jgxskjosc311c31.png
Jak leze to przy zebrach czuje a jak siedze i chodze to wysoko nad pepkiem.
Wyslalabym ci film jak szaleje ale tu nie da sie wrzucic bo chcialam
 
Aniołek u nas pampersy "pampers" ;) przez pomyłkę ostatnio w rosmanie kupiłam 2 zamiast 1 no i znów muszę się po 1 wybrać bo 0 nie przewiduje [emoji39]

Ja tam ciąży nie lubię więc chętnie pożegnam się z tym stanem. Wczoraj starszy pan mi miejsca ustąpił w tramwaju ... Czuje się zażenowana ale skorzystałam z uprzejmości bo nie wybaczyłabym sobie gdybym z własnej dumy miała zaszkodzić corci np gdyby tramwajem mocniej szarpnęło a ja stracilabym równowagę. Wracając do myśli przewodniej - nie mogę się doczekać maluszka w domu, reakcji na siostrę mojego Domisia, uporządkowania wszystkiego - wbicia się w normalny rytm dnia, możliwości normalnego funkcjonowania a nie sapania co 2 schody ... Ech to sobie ponarzekalam [emoji13]

Napisane na Moto G (5S) w aplikacji Forum BabyBoom
 
Cześć dziewczyny, a ja tak dobrze sobie śpię, że ciężko mi się wstaje. Problem mam jedynie z obracaniem się w łóżku. Im jestem większa, tym gorzej.
Codziennie mierze sobie cukier i póki co jest ok :tak: Mam nadzieję, że tak też pozostanie. Ale wydaje mi się, że to przez moje słodkie zachcianki, tak przez miesiąc przed badaniem... No ale teraz klops i muszę się pilnować, by małej nie zaszkodzić.

Ja stawiam na dady. Używałam je przy mojej powrwszej córce i jestem z nich bardzo zadowolona. Póki co kupię 1 paczkę najmniejszych new born i 1 tych wiekszych. Tak na początek, po nie wiem ostatecznie jak duża będzie nasza córcia. Amelka wazyla 3960kg i zuzylam 2 paczki tych najmniejszych, bo wolałam większe, by jej było wygodnie :)

A Karolinka często buszuje mi. Z reguły rana do poludnia, a potem ok. 16.00, co 2h... ale różnie bywa, bo jak się dużo ruszam, to gorzej wyczuć te ruchy. Ruchy są jeszcze dosyć silne, ale widocznie ma jeszcze dużo miejsca, a jestem na przełomie 27/28 tygodniu.
Czas leci jak z bicza... ale też mam obawy co do tego czy poogarniam przedszkolaka i maleństwo. Zwlaszcza, że tez starsza ma juz 4,5 lat i człowiek odzwyczail od takich malenst ;) Ale damy rady :D
 
Witam sie mroźno i slonecznie. Mąż znow w delegacji, dzis wizyta po południu, takze trzymajcie kciuki co z nereczkami Juniora...
To moja druga ciaza i tez nie jestem fanka tego stanu. Tak to jest jak czlowiek zawsze szczuply zwinny a tu nagle problem z wyjsciem z wanny.
Mnie tez przesladuja koszmary, budze sie potem dlugo zasnac nie moge, a jak nad ranem spi mi spi mi sie najlepiej to Zuza robi pobudki o 6:30 i pelna energii.
Milego dnia

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej dziewczynki [emoji13]
Moja mama z bratem właśnie jadą do mnie na tydzień, więc mam sprzątanie i ogarnianie troszkę od rana [emoji4]

Ja będę jeździć samochodem do końca raczej - zobaczymy, też nie jeżdżę jakoś daleko a jedynie tyle ile potrzebuje [emoji6]
Ostatnia długa podróż jest zaplanowana na polowe kwietnia - a później z Gdyni już się nie ruszam [emoji6]

Powiedzcie mi czy tylko ja mam takie schizy czy to raczej objaw ciąży? KOSZMARY ... non stop śnią mi się jakieś pierdoły... dzisiaj o 2 obudziłam się zastrachana i sprawdzałam czy mała się rusza ‍♀️[emoji15] I tak w kółko [emoji52] Wykończę się jak tak dalej pójdzie.
Któraś z Was pisała, że jej dzidzia się słabiej rusza - moja to samo [emoji47] Może takie ciche dni ma.

@Jetkaa dasz radę [emoji846] Chyba wszystkie już mamy tak, że im bliżej tym bardziej się martwimy i boimy.

@aniolek678 my stawiamy na pampersy.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Ja też mam dziwne sny i zazwyczaj mało przyjemne. Niekoniecznie też związane z ciążą.
Co do ruchów to mój mocno uderza, coraz rzadziej śpi.
Podziwiam Wasza energię. Ja cały czas czuje się słabo,więcej leżę niż chodzę.waga i duszności mnie wykańczaja.

Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka
 
U mnie sliczna pogoda za oknem takie sloneczko, bezchmurne niebo, tylko jeszzcze ziimnooo.

Dzis nad ranem tez mialam straszne koszmary, az jakos tak z godzine dojsc do siebie trudno, a zasnelam dopiero kolo 4, cos ciezko zasnac bylo. Teraz kawa i jakos ogarnac ten tydzien pozytywnie trzeba. Mnie najbardziej ostatnio nirtuja mysli kiedy sie zacznie porod, czy wytrzymam do terminu, niby nic sie nie dzieje ale tak obserwuje siebie czy nic sie nie dzieje, wiem wiem ba to wplywu nie mam, ale jakos tak mysle...

Napisane na HUAWEI CUN-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja też mam dziwne sny i zazwyczaj mało przyjemne. Niekoniecznie też związane z ciążą.
Co do ruchów to mój mocno uderza, coraz rzadziej śpi.
Podziwiam Wasza energię. Ja cały czas czuje się słabo,więcej leżę niż chodzę.waga i duszności mnie wykańczaja.

Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka
Moj tez malo spi rusza sie caly czas:)
 
Do góry