reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2016

reklama
Dziewczyny to pocieszające, że tak szybko zapomina się o trudach porodu :) oby tylko u mnie poszło szybko, bo bezboleśnie raczej nie będzie :D

Przytargał dzis mój luby bez, pachnie w całym domu, szkoda, że tak szybko opada.

Co do położnych to słyszałam, że te przyjmujące porody to super babeczki, gorzej jest na poporodowym ;) przekonam się w najgorszym wypadku za dwa tygodnie :)
 
Papatki u mnie tak samo pachnie tylko że w ogródku. Sama przyjemność posiedzieć w takim otoczeniu :)
Miłego dnia mamy i dwupaki :)
 
U mnie jeszcze 13 dni do terminu i to chyba najdluzsze dni w ciągu całej ciąży. Ale mam jeszcze nadzieje na wcześniejsze rozwiązanie. Podobno dzieci chętnie rodzą się w czasie pełni księżyca i 3 dni po i przed :-p ile w tym do końca prawdy to nie wiem, ale sama pierwszego syna urodziłam w pełni. I jak się okazało kilka znajomych również. Zobaczymy...Pełnia w sobotę :cool2: Słyszałyście o tym ?
 
U mnie jeszcze 13 dni do terminu i to chyba najdluzsze dni w ciągu całej ciąży. Ale mam jeszcze nadzieje na wcześniejsze rozwiązanie. Podobno dzieci chętnie rodzą się w czasie pełni księżyca i 3 dni po i przed :-p ile w tym do końca prawdy to nie wiem, ale sama pierwszego syna urodziłam w pełni. I jak się okazało kilka znajomych również. Zobaczymy...Pełnia w sobotę :cool2: Słyszałyście o tym ?
Ja sama urodziłam dzień po pełni:) a termin miałam na 4 maja - urodziłam 23 kwietnia! Może coś w tym jest:p więc dziewczyny trzymam kciuki!
Pytanie do mam;) jak przybierają na wadze wasze dzieciątka? Mój ma już 4,6 kg 23 dobie:D fakt że jest bardzo długi i tego. ie widać ale jestem ciekawa jak to wygląda u Was?
Pytanie do mam;)
 
reklama
My po 2 tygodniach mieliśmy dopiero 50g ponad wagę urodzinową, w piątek będzie położna i mam nadzieję, że będzie już 3250g :)
 
Do góry