reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2016

reklama
Hania urodzila sie z waga 3250, wychodzilysmy w piatek z waga 3070. Mam nadzieje, ze przybrala od piatku troszke. Karmimy sie od soboty tylko i wyłącznie piersia. Dlatego tez pytam co ile godzin karmicie? Hania ma ochote tylko po 4 godzinach. I nie jestem pewna czy to wystarczy. Ona nie chce czesciej.
 
Ja w tym tygodniu się nie dowiem, jak u malucha z wagą, bo mam teraz dwa tygodnie przerwy pomiędzy wizytami położnej. Mała się urodziła z wagą 3490 g, jak wychodziła ze szpitala to miała jakieś 250 g mniej, wagę urodzeniową odzyskała po 2 tygodniach, po 3 tygodniach miała 3670 g, czyli przybrała nie za dużo (położna stwierdziła że w dolnej granicy normy). Ciekawe jak będzie w przyszłym tygodniu.
 
Hania urodzila sie z waga 3250, wychodzilysmy w piatek z waga 3070. Mam nadzieje, ze przybrala od piatku troszke. Karmimy sie od soboty tylko i wyłącznie piersia. Dlatego tez pytam co ile godzin karmicie? Hania ma ochote tylko po 4 godzinach. I nie jestem pewna czy to wystarczy. Ona nie chce czesciej.
U mnie Michaś je co 2-2,5 h i w dzień i w nocy:p śmiejemy się ze ma budzik w brzuchu...:D u nas waga urodzeniowa była 3630, potem spadła do 3340, teraz po 3,5 tyg. Ma 4,6 kg.
 
Majoweczka88 to ładnie przybiera. Mój mimo że się urodził 15 dni temu z wagą 3930 to dopiero dzisiaj wieczorem zważony ma 4050 g. A pierwszy syn urodzony z wagą 3 kg miał po miesiącu ponad 4 kg.

Napisane na GT-I9305 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Rośnie maluch rośnie:) położna mówiła ze można zwiększyć odstępy karmienia... hm.. tylko się zastanawiam jak to zrobić skoro mój ssak nie ma zamiaru czekać dłużej na jedzonko:)
 
reklama
Jasmina wczoraj miałam problem z wybudzaniem bo Malutka nie miala ochoty jeść po 3 godzinach tylko przedłużyła sobie czas do 4 godz., co mnie martwilo. Za to wieczorem zjadła 2 porcje z godzinna przerwą:) zaś w nocy meczylysmy sie godzinę zeby zassala. Też nie bardzo chciala ale dalysmy rade. Taki chyba jej urok:) dzis zwaze ja na wadze domowej.
 
Do góry