reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2016

To chodzby u nas;/ pogoda do...;/ czekam na meza niby ma konczyc o 15 ;/
Zastanawiam sie czy jak skraca sie czyjka czy to jakos czuc ?? Bo mi twardnieje brzuch i strasznie kuje w pochwie ;/ czasami tak zakuje ze musze sie wyprostowac ;/ macie tez tak dziewczyny ??:p
 
reklama
Plucik cały czas tak mamy.

U mnie właśnie grad pada. Wyszliśmy na obiad do knajpki. Jeszcze jedziemy na stadion Energa, bo jest weekend za pół ceny w Gdańsku. Chłopaki chcą na gokarty.

Napisane na GT-I9305 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Plucik, ja tak mialam na tydzien przed wizyta u gina. Klula mnie pochwa tak nagle, brzuch twardnial i sie stawial i ciążyl tak ze sie zatrzymywalam - i u lekarki wyszlo ze mam rozwarcie na 2 cm. Ale na pewno nie czulam zadnych skurczy czy boli jak na @ - tylko to klucie, twardnienie i ciązenie.
Tylko lekarka zanim mnie wziela na fotel i powiedziala o tym rozwarciu to jak jej o tych bolaczkach mowilam to ona ze to normalne bo kanal rodny cwiczy i nie musi to oznaczac rozwierania sie. Moja Mala tez jest juz glowa bardzo nisko i dodatkowo naciska.

A teraz juz 5 dzien leze plackiem, bo to dopiero 36+5 a ja chce jak jak najdluzej utrzymac. Czop juz tez odszedl chyba, wiec uwazam a siebie jak moge bo nie chce jeszcze rodzic.
 
Co do jedzenia na porodowce. Ja tam spedzilam tylko 3h wiec nie zdążyłam jesc a mialam biszkopty i banany. Ale i tak bym bie jadla bo przy kazdym mocnyn skurczu mnie mdlilo i staralam sie nie zwymiotowac. Przy bólach okresowych tez mnie troche mdli zawsze wiec można było przewidziec ze orzy porodzie pawia mi sie zechce :-)
 
Na porodzie miałam tylko wodę ale byłam po śniadaniu) niemniej głodna byłam cholernie! no ale nigdy nie wiadomo czy narkozy nie dadzą, więc nie ryzykowałam. Za to na PO przyda się zgrzewka wody i 3 paczki biszkoptów....
 
Ja to bardziej na poporodowa szykuje ale na porodówce wiadomo jak się krótko będzie to nie ma sensu. Tylko ja wolę zjeść coś niż mieć kroplówkę z glukozy w razie co. Zakupy zrobione, woda w bagażniku jest, zgrzewka małej po 0,5. W domu mam kawę inke mała też kupiona. Na pewno się przyda nawet po porodzie.



Napisane na GT-I9305 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Witam z rana.
Jak tak Was czytam to może jednak te biszkopty sobie zapakuje ;-)

Śnieg u Was?! O matko kochana.. u mnie od rana słonko i wczoraj tez nawet deszcz nie padal.

Napisane na HUAWEI SCL-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry