reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2016

tak przeliczaja poniewaz:
polak w pl zarobi powiedzmy jako para 3,500
tutaj zarobi te £3,500

i teraz tak
100zl wizyta u lekarza. dajmy na to ze bez usg
tutaj wizyta 100£

mieszkanie dajmy na to ze wynajmowane i czynsz ok 800-1000zl z oplatami...
w uk za pokoj+salon to tak 800-1000 ( londyn ) poza jest sporo taniej...

jedzenie.
chleb £1.50 w pl 3zl...

niby mowicie nie przeliczajmy ale jak ja jestem w pl to czasem biore z dolnej polki produkty bo uwazam ze mimo ze place w funtach to jakbym brala takie na wyciagniecie reki to bym zbanktrutowala po tyg.

to nie do konca tak wyglada jak wam sie wydaje.. dla wielu osob 1zl to 1£...
 
reklama
Witam z rana ;-)
Pranie już puściłam, myślałam, że już ciuszki mam z głowy aż tu wczoraj od znajomej całą reklamówke dostałam no i nie ma wyjścia, trzeba to przeprac i wyprasować ;-) A że dzień zapowiada sie słonecznie to mi ładnie przeschnie na balkonie.

Napisane na HUAWEI SCL-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kasik90 ja wczoraj prałam ciuszki, bo przychodziły te co zamawiałam ostatnio w tym kurteczka misiu.

Dzisiaj nie ma słońca. Zimno jest. Ale jestem wyspana i to najważniejsze.



Napisane na GT-I9305 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witam porannie.
Ciekawa dyskusje odbylyscie wczoraj. Moja przyjaciółka mieszka od wielu lat w UK, nie przelicza na złotówki, przyjeżdża do nas się leczyć ale, no właśnie ale narzeka na Anglików. Ogólnie nie lubię narzekaczy.
Wczoraj bylam na wizycie u mojego ginekologa i niestety dostalam skierowanie na cc. Całą ciążę nastawialam sie tylko i wyłącznie na poród naturalny:no2: a tu na sam koniec okazuje sie, że bez cc się nie obejdzie. Troche smutna jestem z tego powodu. Ale wiem przynajmniej kiedy urodze:cool2:
Nic czas sie wziąć do pracy. Miłego dnia życzę.
 
Hej :)
Mnie też czeka jeszcze przynajmniej jedno pranie. Idzie paczka z Pl ;) wczoraj dokupilam kocyk taki z dziurkami także tez będę musiała go wrzucić.

Stopa30 czemu tak nagle decyzja o cesarce? Na kiedy termin Ci wyznaczyli?
 
edziorka mam duże problemy z żylakami. Jestem juz po dwóch operacjach nóg, córkę 5 lat temu urodzilam sn, dlatego też teraz myślałam, że też tak będzie. Ale od kilku dni mam strasznie opuchnięta nogę do tego żylaki wyszly mi dosłownie wszedzie. I lekarz stwierdzil, że nie ma co ryzykować podczas porodu. Malutka mialaby przeze mnie utrudnione wyjście. Cc wyznaczyl na 10 maja :-)
 
ja to mam ze 3-4 prania jeszcze...ale dlatego ze niektore rzeczy musze porozdzielac na te kilka pran... tak moze bym miala mniej... wczoraj moj poprasowal mi bodziaki wiec juz poukladane mam ladnie... ale musze dokupic sobie te organizery bo fajne to ;) znajac mnie pewnie po miesiacu i tak wszystkiego bede szukac bo nie bedzie odlozone tam gdzie trzeba :D ale postaram sie ogarnac takie sytuacje ;)
wczoraj jeszcze przyjechaly maty fotelik bujak... to tez kolejne pranie. ale to juz pozniej...
 
reklama
Stopa30 przynajmniej wiesz ile Ci jeszcze czasu zostało :) to jest chyba jedyny plus tego wszystkiego. Dobrze, że corke urodziłas naturalnie. Zawsze to jest odhaczone, co innego gdyby wcześniej też było cc. Teraz będziesz miała porównanie jak lepiej, choć domyślam się, że mimo wszystko SN wygrywa ;)
Zdrowie najważniejsze :)
 
Do góry