reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2016

reklama
skad ja to znam... dzis caly dzien jakas impreza w brzuszku... przespalam sie troszke... obudzily mnie glupie sny... a teraz mala zaczela tance znow... juz nawet nie dziala na nia moja metoda ktora kiedys ja usypiala :/....
 
A moja Mala od kilku dni jakos mniej aktywna. Rusza sie niezbedne minimum, ale tak to raczej spokojna. Nie wiem czy to ten czas gdy ruchy sa mniej gwaltowne czy to przez to ze duzo leze, wiec i ona rozleniwiona.

Wczoraj sie ogadalam chyba z 3 h z kolezanka ktora rodzila w styczniu drugie dziecko. Oba porody bez znieczulenia, oba dosc wycienczajace i chlopaki pod 4 kg. Bardzo pozytywnie mnie nastroila i chyba wlala we mnie jeszcze wiecej odwagi :) Kobiety powinny wlasnie w taki sposob sie wspierac! Nawet o tych trudnych momentach opowiedziala w taki sposob ze to umacnialo anizeli przerazalo.

Ktos wspominal o wyrzuceniu z watku zamknietego - mnie tez wyrzucilo. Prosze o dodanie.
 
hey Wam :)
13x13 mi się tez nie spieszy , aczkolwiek nie mogę się doczekać żeby go mieć w swoich ramionach :)
Teraz w sumie nabrałam jakiegoś Powera , każdego dnia mam jakieś plany coś robię , więc mam nadzieje , że 2 tygodnie to spokojnie mały jeszcze posiedzi :) :) :) i do mamusi dokonczyc to co sobie planuje :D

Jutro mam ktg ciekawe jak wyjdzie :) Dzis byłam zrobić crp mocz i morfologie i już nie siedziałam w kolejce jak glupia , zapytałam kto 1 i weszłam jako 1 :p

Miłego dnia :) U mnie dziś znów pochmurno z przejaśnieniami.
 
Dzień Dobry

Szyszunia no wyspana, bo pospałam do 8 i tylko jedna pobudka na siusiu. Zaspałam do przedszkola z synem.

Ja wczoraj padłam, po długim dniu na izbie przyjęć. Przez cały dzień prawie nic nie jadłam, bo tam ani jak wyjść, bo trzeba pilnować swoją kolej, zanim mąż do mnie dojechał to bylam przez większość dnia o migdałach i herbatnikach, żeby cukry mi nie spadły za bardzo. A potem na kolację to znowu zjadłam więcej, bo człowiek głodny to cukry skoczyły. - Nieregularne jedzenie przy cukrzycy nie jest niestety dobre.
Młody mało aktywny przez cały dzień, na ktg uciekał i dopiero jak się kładłam to trochę chciał brzuch rozerwać ale szybko przestał. Dzisiaj też leniuszek jeszcze jest, ale coś tam go czuję. Jak to lekarz stwierdził i to najważniejsze.

Ewa a mnie power opuścił, miałam kilka dni temu a teraz to nic mi się nie chce.
 
Aaaa, pojechałam na gimnastykę na godzinę wcześniej grrr gdyby jeszcze pogoda była spoko to luz a tak pochmurnie i kropi a ja jadę bez sensu :/ przepisałam się na kolejny tydzień, nie chcę mi się czekać, kupię sobie jakiegoś smakołyka na poprawę humoru :D

Ciekawe co u Maui :)
 
reklama
Maui o 10 miała mieć już podane chyba oksy.

Muszę się zabrać za coś, bo siedzę jeszcze w piżamie, przed kompem, porobiłam zakupy przez neta, kawę wypiłam, to mozna coś porobić. Dzisiaj u nas nie pada, nie wieje, wydaje się dość ciepło. Słońce się przebija, jest tak chyba nawet duszno.

Moi rodzice mają 40 rocznicę ślubu w sobotę i zamawiałam dla nich taką pamiątkową statuetkę a ona jeszcze nie przyszła. Dzwoniłam do firmy, na szczęście będzie jutro :)
 
Do góry