reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2016

O matko dziewuszki ale macie przeboje z wozkami.. wspolczuje ale nie stresujcie sie az nadto :)

Malutka ja sie zastanawialam nad tym husky - dzieki za info trzeba bedzie innego poszukac w takim razie.

Licze na to ze jak pojade za tydz moze po swoj wozek to zadnych cyrkow nie bedzie.

Plakac mi sie chce w mieszkaniu znow mam burdel jakich malo. Ale jest mala szansa ze moze uda sie dzis pomalowac chociaz jedna warstwe.
Na dodatek moj brzuch o wiele czesciej niz w zeszlym tyg sie napina :(
 
reklama
Ja nie wiem czy nie mam skurczy czy ich nie odczuwam... Ale jak robimy ktg to skurczy nie ma...
Współczuje historii z wózkami, ale nie denerwować sie!
Ewa! Ty sie tam trzymaj, nogi krzyżuj :D i czekamy:)
 
Co do brzucha... to mi jeszcze nie opadł. Nie mam jeszcze żadnych skurczów zapowiadających. Za to pojawiły mi się na brzuchu pierwsze rozstępy :) Wydaję mi się, że to dzięki Małej, która się ciągle wierci i wypina.
 
reklama
Do góry