reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2016

Kaylla, nie dziwię się, że się wkurzyłaś. Czyli na Polnej ktg mają inne...Na Lutyckiej trzeba było czuwać, bo za każdym ruchem dziecka trzeba było nadusić/nacisnąć przycisk i pokazywał się na monitorze komunikat: zarejestrowano ruch płodu.
 
reklama
no i sie drzemnelam jeszcze, teraz sie czuję jak jakas przytlumiona :p

Malutka a baze pod fotelik też zamierzacie kupic?
Bo ja miałam chęć na fotelik maxi cosi z bazą, ale mąż mnie uświadomił, że w naszym aucie nie ma fotel,żeby takowy podłączyć, także pierw musielibyśmy zmienic auto :-D

Ewa no to ciekawe czy zdejma Ci dzisiaj ten krążek. Daj znac po wizycie.

Kciuki za dzisiejsze wizyty ! ;-)

Kaylla to ktg to Ci obrzydnie totalnie, a ja jeśli nie przenosze to najprawdopodobniej tylko przy porodzie ew.doświadcze, chyba ze cos sie zadzieje do terminu i trafie do szpitala.

Ide cos wszamac i biore sie za sprzątanie.

Napisane na HUAWEI SCL-L01 w Forum BabyBoom
 
Kameleonleon w pewnym momencie przestałam czytać recenzje wózków, bo ludzie są kolorowi i trudno porównywać potrzeby; wybierałam pół roku, czytałam, a mąż wszedł do sklepu, zobaczył Quinny i bez czytania orzekł, że taki… ostatecznie ma się też podobać; A te Igo no super Ci powiem! Ja bym zostawiła.

Nocka średnia- dziecko szalało! Może po moim paracetamolu, bo tak mnie gardło bolało, że miałam wrażenie, że się uduszę... Pobudka wczesna , bo ostatnie badanie krwi i moczu przed porodem zrobiłam. Po południu dowiem się co uważa drX na temat szczepień w pierwszych dobach.

Jest mi już bardzo ciężko....
 
Hej dziewczyny moja noc dzis koszmarna :(:( poszlam spac po 21 wstalam przed 24 na sisiu i klade sie znow a za chwile corka sie budzi i koniec spania :D Ona chciala Ogladac bajki...no to sie polozylam kolo niej i dupa usnac nie moglam:/ i tak do 4:/ pozniej i tak usnac nie potrafilam a jak uslam to o 7 pobudka bo musialam oddac krew i mocz. Przyjechalam i zaczelam sprzatac teraz chwile odpoczywam i trzeba zabrac sie za obiad :D milego i spokojnego dnia :****
 
kasik, niestety bez bazy też. Nasz samochód nie ma mocowania isofix, zmuszeni jesteśmy zapinać na pasy fotelik ;( Baza to wygoda, no ale auta nie zmienię...

kameloenleon, co człowiek to opinia. Ja bym zostawiła Igo na Twoim miejscu. Widziałam i ogólnie jest fajny. Każdy z nas ma inne potrzeby itd. To tak, jak z wakacjami all inclusive jest ;/ Człowiek myśli, że własną służbę będzie mieć na miejscu, że będzie tak jak on chce, bo on zapłacił za AI...

Ja dziś kończę prasowanie (na szczęście mam tylko kilka pieluch i ze dwa ciuszki), muszę też te znaczki do szuflady z ciuszkami zrobić w końcu :) W planach też wstępne przygotowanie rzeczy do szpitala mam. Przynajmniej w jedno miejsce je poznosić :D
Wczoraj na warsztatach rozdawali Bepanthen maść i tym sposobem dorobiłam się dwóch próbek 30g :D Nie było żadnych butelek, wkładek laktacyjnych, podkładów poporodowych. Na szczęście, bo tego mam już za dużo. A i była fotobudka można było sobie zrobić zdjęcie z różnymi gadżetami :D
Oglądam "Na dobre i na złe" i zaraz się ogarniam. Nie mam pomysłu na obiad... kompletna pustka ostatnio w tej kwestii.
 
reklama
Ja wczoraj szukałam kosmetyków dla dzieci w wersjach mini, takich jak do podróży się bierze, żeby mieć co przetestować. I jedyną firmą która produkuje takie rzeczy jest j&j a tego używać nie będę :-/

Też mamy fotelik bez bazy, nawet nie wiem czy u nas w aucie jest isofix, podejrzewam, że nie. Ale i tak tylko mąż będzie pakował małą do auta więc niech się męczy.

U mnie na obiad gołąbki. Nagotuję na kilka dni i spokój :-)

Napisane na D6503 w Forum BabyBoom
 
Do góry