reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2016

reklama
Witam.
To ja rowniez czekam na info. odnosnie szczepionki :)
Gosia mamy anexa :)
Jemy sniadanko, ogarnianko i ma kontrole; nawet odziwo nostres, ale kciuki poprosimy :)
 
Ewa łącze sie w bólu, tez mi czasem apka robi psikusa i zdążę cos napisac i juz do wyslania szykuje a tu apka sie wiesza albo samoistnie wyłącza..

Napisane na HUAWEI SCL-L01 w Forum BabyBoom
 
Pisze jeszcze raz :D

Hey Wam :) ja ostatnio nie mam weny na pisanie , podczytuje Was ale i tak połowy nie pamiętam .
Osttanio źle sypiam , żadna pozycja mi nie odpowiada , najlepiej jest mi siedzieć ! Plecy mnie bolą ,.na bokach jak leżę to mnie do szału doprowadzają te pozycje. Dziś o 2.30 juz byłam wyspana . Co 30 min się budziłam w końcu o 6 podniosłam się z łóżka .

Maui ale córa będzie miała wypasioną furę :)

Kameleon murano fajne , ta kolorystyka jest mega :) gdybym nie kupiła anexa to możliwe ze bym się na niego zdecydowała :D

Kaylla trzymaj się tam w tym szpitalu , jeszcze troszeczkę .

Malutka a jaki miałaś fotelik ? Ja jeszcze naszego nie mierzyłam do samochodu .

Ania Beata wózek czadowy :)

Odnosnie samochodów to ładna akcje któraś z Was miała , ludzie to są jednak świnie widząc ciężarna żeby na tyle samochód się jeden zatrzymał , dobrze , że mąż był w pobliżu i mógł szybko do Ciebie przyjechać.

Ja dzisiaj mam ktg na 11 a później wizytę w szpitalu , będę wiedziała co z tymi wynikami bakteri postanowili , dziś ma zdejmować krążek ale czy do tego dojdzie to nie wiem.

Miłego dnia majoweczki !
 
Ewa90 to ja z tym samochodem. I dziś co autobusem do przedszkola i nie ma mnie w domu już ponad godzinę a tak to pół godziny zajmowało mi odwiezienie Kuby do przedszkola i z powrotem. Mąż nie ma jak zawieźć syna, bo chodzi na 6 do pracy.

Ewelina89 no jakoś wypadło mi z głowy z tym anexem.

Byłam dzisiaj w końcu u położnych się wstępnie umówić na po porodzie :) Wyobraźcie sobie, że ta co była u mnie 5 lat temu mnie pamiętała. W szoku byłam. Ja też ją pamiętała, ale ona przecież chodzi do tylu kobiet.
 
Powiem Wam, że jestem mega wkurzona....pojechaliśmy po tego murano i już go braliśmy ale wpadł nam w oko Mutsy Igo - no piękny , stylowy, leciutki, mały, zwinny - stylistyka jak zJoolz. Zerknęlam szybko na recenzje dobra. Cena dobra. Dużo droższy, ale mówię trudno...
Ja jeszcze mówię, że muszę poczytać itp przespać się z tematem itp... a mąż że nie bierzemy, będziemy znowu jeździć i poszłam na żywioł... zamówiliśmy i zapłaciliśmy... wracamy i czytam pod recenzją opinie użytkowników i coraz bardziej purpurowa się robię....jadą, że kieska amortyzacja, porażka trzęsie itp.... a my też na działkę chcemy móc zabrać do lasu... sklep zamknięty bo wyszliśmy ostatni po zamknięciu... pól nocy się wkurzałam, bo zawsze robię przemyślane decyzje, a teraz nie wiem co mnie podkusiło.... czekam do 10 żeby odmówić, mam nadzieję, że się uda...bo jak nie to chyba się załamię....
no i nadal wózka brak a murano jest powiem Wam przeładowany tymi amortyzatorami i przez to taki wielki się wydaje , że szok... na żywo dużo gorzej...
 
Witam porannie.

Widzę, że wczoraj dzień wózkowy :-D

Maui róż jak siemano, zdradzilby od razu płeć ;-) ale ładny, choc ja (podobnie jak dziewczyny) nie zdecydowałabym sie na róż ze względu na plany kolejnej ciąży ;-)

Ania bardzo ładny wozeczek, też mam granacik.

Kameleon kolorystyka świetna, połączenie żółtego z szarym, no fenomenalne ;-)

Tez nie mogę lajkowac na apce :/

Malutka też po bezpiecznym maluchu zwatpilam w swój fotelik, odrazu na następny dzień go przymierzalam do samochodu i troche motania pasem będzie. Na jaki fotelik sie namyslilas?

13x13 obys dała radę, bo córci będzie przykro.

No teraz wszystkie czujemy jak bysmy na bombie siedziały, bo zegar tyka i dni ulatuja teraz migiem..

Napisane na HUAWEI SCL-L01 w Forum BabyBoom

Pisze jeszcze raz :D

Hey Wam :) ja ostatnio nie mam weny na pisanie , podczytuje Was ale i tak połowy nie pamiętam .
Osttanio źle sypiam , żadna pozycja mi nie odpowiada , najlepiej jest mi siedzieć ! Plecy mnie bolą ,.na bokach jak leżę to mnie do szału doprowadzają te pozycje. Dziś o 2.30 juz byłam wyspana . Co 30 min się budziłam w końcu o 6 podniosłam się z łóżka .

Maui ale córa będzie miała wypasioną furę :)

Kameleon murano fajne , ta kolorystyka jest mega :) gdybym nie kupiła anexa to możliwe ze bym się na niego zdecydowała :D

Kaylla trzymaj się tam w tym szpitalu , jeszcze troszeczkę .

Malutka a jaki miałaś fotelik ? Ja jeszcze naszego nie mierzyłam do samochodu .

Ania Beata wózek czadowy :)

Odnosnie samochodów to ładna akcje któraś z Was miała , ludzie to są jednak świnie widząc ciężarna żeby na tyle samochód się jeden zatrzymał , dobrze , że mąż był w pobliżu i mógł szybko do Ciebie przyjechać.

Ja dzisiaj mam ktg na 11 a później wizytę w szpitalu , będę wiedziała co z tymi wynikami bakteri postanowili , dziś ma zdejmować krążek ale czy do tego dojdzie to nie wiem.

Miłego dnia majoweczki !
My mamy jakiś Prima play. A na żaden jeszcze się nie zdecydowaliśmy, bo pojedziemy do sklepu, żeby nam dopasowali dobrze. Mąż mówi, że pasować będzie maxi cosi citi.

Ja dziś noc ok, ale budzę się z bólem nóg ostatnio... Ns noc mnie nie bolą a poranek jest straszny.
 
Witam i ja, u nas noc ok. Wczoraj polataliśmy po sklepach i na wieczór miałam tak spuchnięte kostki, że ich praktycznie nie było. Po nocy jest trochę lepiej ale dzisiaj chyba poleżę z nogami do góry.

Wózki super, różowy czadowy. Gdybym kupowała nowy to też bym postawiła na różowy, a co, raz się żyje ;-) teraz muszę się rozejrzeć za spacerówką i podejrzewam, że postawimy na Quinny.

Napisane na D6503 w Forum BabyBoom
 
reklama
U mnie kolejny dzień w szpitalu. Rano się wkurzylam, bo wczoraj pytałam lekarke podczas obchodu o badania krwi i miałam je mieć dzisiaj a rano o 6 się okazało, że nie rozpisala mi ich...Tak mnie to zdenerwowalo, do tego byłam mega niewyspana, że jak podlaczyli mi ktg, to stwierdziłam, że nie mam zamiaru gapic się przez godzinę w ten ekranik patrząc, czy mała się nie przesunela i idę spać, najwyżej mi przedłuża czas badania. Na szczęście mała się ruszala , ale na tyle delikatnie ze tętno nie uciekalo, więc nie było potrzeby przedłużania czasu, a przynajmniej jestem bardziej przytomna.
Na obchodzie był zastępca ordynatora, on stwierdził że ktg bardzo ładnie wychodzi i dalej czekamy, tak do końca 37 tygodnia. Zlecił usg i badania, więc ostatecznie pobrali mi dzisiaj ta krew, tyle że nie na czczo. Usg jeszcze nie miałam.
 
Do góry