reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2016

reklama
To chyba standard ze myja pod kranem :)
No chyba tak. Pisałam tylko żeby nikt się nie zdziwił. U mnie na sali była też taka kobieta co miała tyle kosmetyków ze sobą że szok. A na początku po porodzie skórka też się łuszczy a to nie oznacza że skóra jest sucha :)

Mnie chyba tez przeziębienie bierze a ja żadnych syropów nie powinnam bo to cukru dużo ma.
 
Praktycznie cały dzień poza domem, u lekarza się wyczekałam godzinę, bo akurat przede mną były dwie dziewczyny którym położna dopiero zakładała kartę ciąży, tyle to trwało, tak mnie to wymęczyło, że nawet nie miałam siły prosić gin o usg bo chciałam jak najszybciej stamtąd wyjść. Także skończyło się na słuchaniu serduszka, mała jest prawdopodobnie główką w dół zwrócona :) zobaczymy jak będzie za 2tyg. :)
Zaszalałam kupiłam sobie jegginsy ah jak się cudownie poczułam, wreszcie coś innego niż dresy czy zwykłe czarne leginsy. Brakuje mi w garderobie koloru jeansu :( z chęcią wskoczyłabym w moje ukochane boyfriendy.
Odwiedziłam też rodziców i dzień minął, do zusu nie zdążyłam już z l4 bo zanim wyszłam od lekarza, podjechałam do pracy to było po 14tej a zus do 15, także jutro się nudzić też nie będę.

Jestem już myślami w maju, pogoda piękna, słońce ciepły wiaterek, a my spacerujemy z naszymi dzieciaczkami w super wypaśnych wózkach :) :)
 
Ja wracam autobusem. Zaraz chyba zemdleje jest tak gorąco. A siedzę po takiej stronie co nie można okna otworzyć ;( Tu jest jakiś miliard stopni, a ludzie w czapkach i szalach!!
 
Mam pytanko do Dziweczyny, które były na Szkole Rodzenia. Czy przy omawianiu karmienia i laktacji, położne mówiły nie tylko o karmieniu piersią, ale też MM od pierwszych dni życia? Albo były Mamy które o to pytały ?
 
Dziewczyny potrzebuje Waszej pomocy ;) pytałam ost lekarza o sambucol - mogę, ale zachowalam się jak blondynka (nie obrazajac zadnej) i nie zapytałam o dawkowanie... na ulotce pisze, ze 10 ml 4x dziennie dla dorosłych. Wydaje mi się, że jak dla nas jest to trochę końska dawka. Któraś z Was już go stosowała z tego co pamiętam... może mi ktoś z Was powiedzieć jak go stosować?

hehe, ja piłam w ciąży 2 x dziennie zdrowy "haust" i tyle, ponoć 2 x dziennie dużą łyżkę tego extra stron trzeba; a jak słabszy typu forte to pewnie więcej i to wszystko;
 
Mam pytanko do Dziweczyny, które były na Szkole Rodzenia. Czy przy omawianiu karmienia i laktacji, położne mówiły nie tylko o karmieniu piersią, ale też MM od pierwszych dni życia? Albo były Mamy które o to pytały ?
U nas wszystkie ciężarne powiedziały, że chcą karmić piersią, więc w zasadzie nie było o MM mowy. Jedyne co położna mówiła o MM, to jeśli dzięki temu mamy wyjść szybciej ze szpitala z Maluszkiem to pozwolić dokarmić w szpitalu. Będę miała jeszcze jedne zajęcia z laktacji, może wtedy coś będzie mowa dodatkowo.
 
reklama
Do góry