reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2016

Plucik nie powinno Cie bolec :( jejciu wspolczuje Ci nieczulego lekarza.

Zazdroszcze wam ogrodkow :) mi pozostaje tylko balkon i donice w tym roku mam zamoar doprowadzic go do ladu bo w zeszlym coz kupilam wrzosy ale jakos mi pousychaly :(
 
reklama
Plucik, ale Ci współczuje. Mnie badanie nie boli nigdy, a powiem Wam, że ordynator na Lutyckiej to już wgl delikatny na maksa. I powie to każda kobieta z oddziału ginekologiczno-położniczego.

Ja poprasowałam ciuszki. Nie układam jeszcze, bo nie mam weny. Zaraz obiad zjem, ogarnę się i na zajęcia do SR, niestety sama, bo mąż pracuje ;(
 
Mój lekarz to masakra 5 tygodni temu tak mnie zbadał ze krwawilam pół dnia .... masakra porostu plus tego jest ze na każdej wizycie robi mi usg mimo że chodzę z kasy chorych.
 
upiekłam ciasto z jabłkami razem z moją córką a teraz zajadamy. Oczywiście wczoraj nic nie zamówilam a miałam plan zamówić w gemini oraz meble...Rano włączam stronkę a promo na meble już nie ma zonk. Dziś ogarnę pokój dziecięcy bo przyszlo lóżko młodej. Za oknem szaro buro i ponuro
 
Hej dziewczyny :)
U mnie też szaro buro i ponuro od wczoraj pada deszcz a chciałam pochodzić po sklepach :( Niestety jakoś od wczoraj boli mnie brzuch i znów mam problemy ze zmianą pozycji to chyba spojenie łonowe a już miałam 2 tyg spokoju... Też mi wczoraj przyszło zamówienie z gemini i też jestem bardzo zadowolona :) Zostało mi jeszcze tylko zamówienie u Hubiworda tam planuje kupić pieluszki tetrowe, flanelowe, laktator avent i oczywiście katarek :D Mam wrażenie, że te zakupy nigdy się nie skończą bo najważniejsza rzecz muszę wybrać wózek na 90% będzie to delti amelis pro i fotelik maxi cosi ale jescze kusi mnie ta carrera ;)
Ale mam dzisiaj wen do gotowania już zrobiłam pulpeciki i smażę placuszki z jabłkami, jak tak dalej pójdzie wezmę się za moje ,,ulubione" zajęcie prasowanie...
 
Ala, też utknęłam teraz na wyborze pomiędzy tymi dwoma modelami. Jakoś wczoraj zapaliłam się na oba. Jeżeli chodzi o Amelis Pro to znalazłam niestety kiepskie opinie w necie - głównie, że jest bardzo ciężki i zaczęłam bardziej skłaniać się do Carery. Już naprawdę mam mętlik w głowie od tych wózków.

Mdli mnie dzisiaj koszmarnie, jak w I trymestrze. Chyba skończy się objęciami z kibelkiem... I w ogóle jakoś mi tak źle. Próbuję wybrać kolor rożka, ale utknęłam, nie potrafię nawet prostej decyzji podjąć.
 
Niesia mnie mdli tez strasznie, żołądek boli i zbiera mnie na wymioty. Nie wiem czy to młody mi kopie żołądek czy ja coś źle zjadłam, ale masakra. Co do wózków to praktycznie każdy wózek ma jakieś złe opinie.

Plucik nie powinno boleć przy badaniu, że masz aż traumę. Mnie mój lekarz tak delikatnie bada ze nawet nie wiedziałam że już po jest ostatnio.
 
Wysprzątałam generalnie całą kuchnię, ugotowałam obiad, jestem z siebie dumna. Dzisiaj mam jakiś przypływ energii, pewnie przez to że nie byłam już w pracy. Mam nadzieję że to się utrzyma jak najdłużej.

Ja już mam w sumie wszystko z wyprawki oprócz materaca i laktatora. Teraz tylko czekam na paczki i zaczynamy porządkowanie.
 
reklama
U mnie w koncu poważne zakupy dzis przyszla komoda z Ikea Hemnes biała bejca i mąż jedzie po łóżeczko i materac.
W niedziele zaczął sprzątać pokój i wczoraj pyta kiedy łóżeczko....to przecież nie będę go powstrzymywać jak ma wenę, zadzwoniłam do sklepu żeby mu przygotowali i razem z materacem czeka na odbiór.
Nie wiem kiedy bedzie chciał montować ale jestem w szoku bo to zawsze mi sie do wszystkiego spieszylo:)
 
Do góry