reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2016

Zalogowałam się na kompie, z tego co rozumuje to nikogo nie "skrzywdziłam" negatywną oceną :D Mam dzisiaj nicmisieniechceday :D Tak siedzę, posnuję się trochę po domu, znowu siedzę... trochę się porozciągam... siedzę:D ale jest lepiej niż wczoraj bo nastrój dopisuje:) zrobiłam rozeznanie w chusteczkach i pieluszkach... Coś się w takim razie rusza do przodu :) Jutro wskakuje mi 3 z przodu. To już naprawdę ostatnia prosta! Dalej nie mogę uwierzyć:)
 
reklama
Basia mój dzień tez taki smetny tak sobie leżę i leżę i i oglądam tv i leżę i siedzę na necie i leżę i czytam książkę i przykima mi się :p a no i najważniejsze pomiędzy tym wszystkim jem :D
 
Ewa ja też mam dzis apetyt. Nie mogę się najeść :D i tak tu jabuszko, tu moje super wypieki, tu krem z pomidorów... Kanapeczka :D
I dzień zleciał :D
 
Jejku ja tez mam dzis fatalny dzionek, czuje sie jakbym nie wiem co dzis zrobila :baffled: A tak naprawde bylam dzis tylko na kontroli i ostatecznie wybrac wozek.

Wizyta - ekspresowa, ale lecimy dalej, lekarz zapewnia, ze oszczednym trybem dotrwamy :)
No i gwaratuje mi szybki porod, zobaczymy jak ta bedzie ;)

Wozek. Miala zapasc decyzja ktory bebetto, a powrocil jeszcze anex.. No i dalej walka z wyborem trwa..

OMG Wymyslili jakies beznadziejne oceny, ktore zazwyczaj w tej negatywnej odslonie wpadaja przypadkowo i powoduja zament :/
 
Hej dziewczyny widzę ze dalam jakies negatywne opinie niestety jak przewijam ekran na telefonie to pewnie sie wcisnelo jak tylko będę jutro w domu to na kompie wszystko cofne bo na telefonie to jakos mi nie wychodzi wszystkich pokrzywdzonych przepraszam.
Co do szczepień to obie córki szczepiłam według kalendarza i trzecie dziecko tez zamierzam.
Mam przykład wśród znajomych dwie siostry jedna syna szczepila na wszystko co się da i dziecko jest zdrowe, druga nie szczepila wcale bo to syf i autyzm wywołuje a dziecko i tak ma autyzm.
Każdy robi według własnej opinii.
 
No właśnie ponoc te 5w1 sa niebezpieczne...

Ja tez dzis leze w łóżku i co chwila jakiś cukiereczek :p a duoka rośnie po ciąży odrazu odchudzanko i ćwiczonka :) na wakacje trzeba dojść do ładu :)
 
No właśnie ponoc te 5w1 sa niebezpieczne...
:)

Właśnie, te skonsolidowane , co to rodzice chcą dziecku kłucia zaoszczędzić ponoć najbardziej jak już mówią znajomi lekarze; szczepię tylko na to co konieczne, żadnych gryp czy pneumokoków. Wyjątkiem jest szczepionka na Haemophilus influenzae - bakterię sianą w przedszkolach i żłobkach- polecam to szczepienie, dzieciak nie choruje jak pół przedszkola:cool2:
 
Ja niestety czuję, że i mnie coś rozkłada :( jestem zła. W gardle mnie drapać zaczyna, jak coś dojdzie jeszcze to ewakuuje się od rodziców, żeby ich nie pozarażać.
Może dam radę, oby.
 
reklama
Do góry