reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2016

Hejka. Zaczęłam 2 trymestr i czuje sie juz troche mniej jak zombie ale meczy mnie zgaga i odbijanie sie kwasem ciagle :/ powiedzcie mi czy mozna używać maść ochrona z witamina A w ciazy ? To jest jedyna rzecz która pomaga mi na niedoskonałości.... Ale czytałam rożne opinie na necie i sama nie wiem



Edit: a macie juz wybrane imiona ? My zdecydowaliśmy sie na Annabel albo Oliwer :) [emoji7]
 
reklama
Ja nie robię tych dodatkowych badań bo dla mnie niema znaczenia jeśli by się okazało że dzidziuś byłby chory i tak bym kochała tak samo a jak będzie zdrowe to będzie dodatkowa miła niespodzianka od losu chociaż jak narazie moje dzieciaki rodziły się zdrowe i silne i mam nadzieje ze teraz też tak będzie... Ale podkreślam wrazie jakiś komplikacji zawsze to będzie moje dziecko i będzie zabezpieczone wrazie jakiś problemów życiowych tak jak i te pozostałe dzieciaki
 
Ja nie robię tych dodatkowych badań bo dla mnie niema znaczenia jeśli by się okazało że dzidziuś byłby chory i tak bym kochała tak samo a jak będzie zdrowe to będzie dodatkowa miła niespodzianka od losu chociaż jak narazie moje dzieciaki rodziły się zdrowe i silne i mam nadzieje ze teraz też tak będzie... Ale podkreślam wrazie jakiś komplikacji zawsze to będzie moje dziecko i będzie zabezpieczone wrazie jakiś problemów życiowych tak jak i te pozostałe dzieciaki
Ja uważam podobnie, ale skoro robię takie badanie i okazałoby się, że dzieciaczek ma jakieś zdrowotne problemy to ciąża będzie czasem dla mnie i dla rodziny, aby się przygotować na opiekę nad takim dzieckiem.


Marcelina, Annabel piękne <3 ale w Polsce bym tak nie dała na imię dziecku. Jakoś skłaniam się ku klasyce. Stasiu mi się podoba bardzo, ale mój tata tak ma na imię, a nie chcę dawać dziecku imienia po dziadkach, pradziadkach. Nie ma u mnie, ani u męża takich tradycji.
 
Jeśli chodzi o kremy można używać tych najdroższych i najlepszych ale i one mogą nic nie dać ja w pierwszej ciąży jak się tylko dowiedziałam stosowałam ale mi nic nie dały u mnie w genach rozstępy były wpisane i niestety je mam w drugiej ciąży juz nie używałam bo nie byli sensu i teraz tez nie używam jak i tak już mam cały brzuch i boki w roztepach ale one mi nie przeszkadzają wiadomo ze wolałabym ich nie mieć ale jakoś z tym żyje i się nie wstydzę

Jeśli ktoś faktycznie może zapobiec roztepom to wystarczy ze będzie malował skórę brzucha i boków zwykła oliwka
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Ależ dzisiaj ponury dzień. Dopiero 13, a ja już światło zapaliłam, bo mi ciemno. Nie znoszę takiej jesieni. Zimno, ponuro, nic się nie chce.
Ja niedługo też jadę do rodziców w odwiedziny i to na całe 2 tygodnie - niech mnie mama porozpieszcza, a co:). Na razie od tygodnia mieszkam z TŻ u jego mamy, bo u mnie w mieszkaniu remont, i potrwa jeszcze ok. miesiąca, więc musiałam się wyprowadzić. Szczerze powiem, że dziwnie się tu czuję. Jakoś nie czuję się swobodnie. I teraz już na pewno wiem, że w przyszłości nie mogłabym mieszkać z teściową - za zmienne humory ma. Zresztą ja zawsze twierdziłam, że nie chcę mieszkać z teściami czy rodzicami, tylko na swoim. No cóż, muszę tu jakoś wytrzymać - teraz do piątku, i później po powrocie od rodziców jakieś kolejne 2 tygodnie.

Dzisiaj umówiłam się ze znajomymi na wyjście do pubu, trzeba się w końcu rozerwać. Muszę im też powiedzieć o ciąży, bo ostatnio jak się widzieliśmy, to jeszcze nie chciałam mówić, i twierdziłam, że nie piję alkoholu, bo przeziębiona jestem i biorę leki. Ale chyba i tak się czegoś domyślają.
 
Dziewczyny a używacie już kremów na brzuch ?? Macie jakieś, które możecie polecić ??

Ja używam tego i jestem bardzo zadowolona, ładnie pachnie , szybko sie wchłania ImageUploadedByForum BabyBoom1447156244.029099.jpg
 

Załączniki

  • ImageUploadedByForum BabyBoom1447156244.029099.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1447156244.029099.jpg
    17,6 KB · Wyświetleń: 30
Dziewczyny a używacie już kremów na brzuch ?? Macie jakieś, które możecie polecić ??
Ja w tej chwili używam, tego z Rossmanna Babydream-Olejek-przeciw-rozstepom-300ml.jpgAczkolwiek planuje zakup BioOil bio-oil.jpgwiele moich znajomych używało i sobie bardzo chwaliło i żadnych rozstępów nie mają.


A i ja smaruje nim brzuch, piersi i uda. Tam, gdzie najszybciej mogą pojawić się rozstępy.
 

Załączniki

  • Babydream-Olejek-przeciw-rozstepom-300ml.jpg
    Babydream-Olejek-przeciw-rozstepom-300ml.jpg
    24 KB · Wyświetleń: 27
  • bio-oil.jpg
    bio-oil.jpg
    40,6 KB · Wyświetleń: 31
reklama
Do góry