reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Majowe Mamy 2016

Ech ja tez jakos czuje 2 trymestr powoli. Brzuch mi tak wywaliło ze juz bym ciazy w tajemnicy nie utrzymała na pewno. Wczoraj po Usg powiedzieliśmy rodzinie i najbliższym znajomym.
 
reklama
Oo, ciekawe kiedy ja powiem, że czuję, że II trymestr się zaczyna :)
Ale cieszę się z Wami, że już powoli dochodzicie do siebie i czujecie się lepiej.

kameleonleon, nie wyobrażam sobie, jak można urodzić tak duże dziecko. 6 kilo?

Ja dzisiaj miałam niezły zapieprz i o dziwo oprócz zmęczenia to czuję się dobrze. Byłam u dentysty, na szczęście wszystko w porządku i sama nawet lekarka powiedziała, że mam na NFZ iść usunąć kamień a nie do niej prywatnie. A na NFZ terminy: trzy tygodnie... Super. No i jeszcze w rejestracji mi powiedziała, że mogą mi nie usunąć, bo ultradźwięki w ciąży nie są wskazane. Muszę mojej ginekolog zapytać, co ona sądzi o tym.
Zaczęłam dzisiaj zakwaszać mocz witaminą C, jak to zalecił mi urolog i mam nadzieję, że następne wyniki badań będą już całkowicie dobrze.
 
U mnie 15 tydzień to poczatku2 trymestru ale szczerze mówiąc zaczynam czuć się jak bym polknela piłkę brzuszek mi się ukazał i to juz taki ze go nie ukryje... mam takie pytanie czy któraś z was może się zmaga z bólem kolana jak zginam to mnie boli a w nocy przez to spać nie mogę bo jestem przyzwyczajona spać na łyżeczkę ...Ponoć może być to skutkiem ubocznym ciąży ale już w 4 miesiącu?
 
Hej dziewczyny dzis bardzo zle die czułam... Id wczoraj pali mnie zgaga czy sa sposoby ba pozbycie się jej? Na dodatek dzis prawie zemdlałam zrobiło mi się słabo i w ogóle s do 12 tyg czułam sir wspaniale s teraz mdłości zgaga masakra...
 
Hej dziewczyny dzis bardzo zle die czułam... Id wczoraj pali mnie zgaga czy sa sposoby ba pozbycie się jej? Na dodatek dzis prawie zemdlałam zrobiło mi się słabo i w ogóle ������ s do 12 tyg czułam sir wspaniale s teraz mdłości zgaga masakra...
Na zgagę spróbuj Rennie. Można je brać w ciąży.
 
Evelina89 mój lekarz właśnie mówił mi w pierwszej ciąży ze te wszystkie witaminy tucza dziecko. Jak wyniki dobre to podobno lepiej nie brać niż brać.
 
Madzia0903 na zgage rennie. Ale tez zobacz co jesz. Ja np. nie mogę cytrusów, bo od razu mam zgagę.

Afrodyta92 bóli kolan nie miałam. Może jakoś stawy przeciążyłaś albo bóle reumatyczne.

Mnie z bóli póki co łapie jak już to w krzyżu albo rwa kulszowa, ale póki co nie są to silne bóle.
Tak przez te przeziębienie to ciężko czuję ten drugi trymestr. Ból głowy, gardła, katar i kaszel zastąpiły objawy pierwszego trymestru. Chociaż dzisiaj po południu już lepiej. Inhalacje na ciepło z amolu pomagają, ale gardło dalej zawalone mam.
 
Maui nie przezywam wlasnie tylko sie zdziwilam ze mnie do endokrynologa wyslali bo ja spokojna poszlam do gina i im tlumaczylam że przeciez w ciazy sa nizsze normy.
Moj malyszek prxyspueszyl wzrost o tydzien ale terminu mi nie zmieniali. Siostry zawsze byl 2 tyg do przodu i urodzila w 38 maluszka 6 kg.
mnie też wysłali- co miesiąc mam się pokazywać; lepiej tak niż coś przeoczyć ;-)
 
reklama
Afrodyta92 ja! Pytałam wczoraj dziewczyn co to za cholerstwo, bo mnie boli cała lewa str, wszystkie stawy, już kilka dni:( wczoraj rękę która rwała mnie najbardziej wysmarowalam vickiem i dziś nie boli już tak bardzo. Kolano tez słabiej za to paluchy u stopy w nocy myślałam ze odpadną:( dziś wybieram sie na koncert wiec mam nadzieje ze to jakoś rozchodze. Potrzebuje lewej nogi, najbardziej do wciskania sprzęgła w drodze powrotnej:D ah i dzień dobry!
 
Do góry