reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Majowe Mamy 2016

reklama
hej hej chciałam się przywitać :)
Afrodyta zazdroszczę, u mnie pobudka 6.30 i tak dość późno jak na moje dziecko, dzisiaj mąż zalegał w łóżku, jutro moja kolej :tak:
 
Misiura ja w ciągu tygodnia tez wstaje po 6 mam córkę która chodzi do przedszkola i synka 2 lata teraz trzecie w drodze i powiem szczerze że godzina 21 i ja idę często spać taka zmęczona jestem do tego mieszkanie utrzymać w porządku 150 m kwadratowych dla mnie teraz to troszkę za dużo dawkuje sprzątanie każdego dnia co innego
 
Afrodyta, Oj tych 150mkw też zazdroszczę :-) chociaż sprzątania jest to zdaję sobie sprawę, ale z drugiej strony tak bałaganu nie widać, u nas na 40 jak się dwóch rzeczy nie odłoży na miejsce to już jest bałagan, pozdrowienia dla całej rodzinki
 
Dzień dobry, ale szaro i ponuro w Poznaniu. Od rana pada, mnie głowa boli bardzo, ale nie chcę brać tabletek.

Na 14 jadę na drzwi otwarte jednej szkoły rodzenia, jestem ciekawa co tam powiedzą. Zaraz obiadek i jedziemy.
 
Afrodyta to rzeczywiscie masz co robic przy takim duzym mieszkaniu, ale za to masz mozliwosc zagospodorowania dziecia wlasny kacik. Ja dlugo bylam z mezem i dzieckiem na jednym pokoju w domu razem z rodzicami, sa plusy, ale wiecej Minusiow.
Co do spania to ja mam mozliwosc pospania dluzej, bo synek na druga zmiane do szkoly. Ale za to zarywam nocki, bo mecze sie z zasnieciem..
 
Ja tez dzis z bolem glowy, wzielam apap ale nie pomaga, posmarowalam amolem ale tez nie bardzo a na 18 mamy bilety na Bonda i nie wiem jak wytrzymam w kinie. Tez u nas szaro buro i ponuro.
 
reklama
Mnie też boli głowa od rana. Ja wzięłam apap, ale nie pomógł, więc chyba zaniecham brania, bo szkoda truć organizm i dziecko. Piję kawę, to trochę lepiej. U mnie z gardłem i kaszlem troszkę poprawa. Czuję jeszcze zapchane zatoki.

Afrodyta to ja mam 53 metry i nie ogarniam :-)

U nas od rana szaro buro, ale teraz się przejaśniło.
 
Do góry