reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2016

Czasem wiedzą a czasem to wielkie zdziwienie że się coś zaczyna dziać albo na wizycie u gina że jest rozwarcie....
 
reklama
U mnie po południu była mama, złożyłam kanapę, bo tak to rozwalona była, bo sobie leżałam. A teraz nie mam siły jej rozłożyć ponownie, czeka mnie siedzenie aż mąż wróci z pracy ;/ a plecki trochę bolą.

Wzięłam prysznic, jutro do urologa, tak mi się nie chce. Wiem co powie: "nic nie możemy działać w ciąży, no ma pani kamyczki, ma pani. No proszę dużo pić i brać witaminę C, żeby zakwasić mocz. Dziękuję, do widzenia."

Mój Kuba też sobie urządza dzisiaj tańce hulańce. A patrzcie na to:
 
Dziewczyny, macie problem z bólem krzyża? Jak sobie z nim poradzić? Nie wiem czy to od ciągłego leżenia czy jest jakaś inna przyczyną, ale momentami tak ciągnie, że nie wiem jak się ułożyć :/ na szczęście w pt wizyta, ale denerwuję się trochę...
 
Boliwia środek ciężkości się nam zmienia, więc kręgosłup będzie boleć. Mi wczoraj powiedzieli, że ból brzucha może też być od bóli kręgosłupa.
A wiecie co do mnie się na wieczór przypałętało? Drętwienie dłoni :( Pierwszy raz mi się coś takiego stało.
 
Przypomniało mi się, jak napisałam i miałam edytować post.
Być może od leżenia, sama nie wiem. Koniecznie jutro porozmawiaj z lekarzem, może ktoś będzie mógł przyjść Cię pomasować :D
 
reklama
Ale Ci Kubuś urzęduje :D Moja aktualnie pewnie nabiera sił na takie harce :D

Malutka mam to samo z urologiem, więc też odechciewa mi się chodzić na te wizyty,
ale lepiej mieć pod kontrolą czy się nie pogarsza, bo jadnak czym wyższa ciąża to większe obciążenie, więc wszystko możlwie

Boliwia mi się możesz lepiej zapytać z czym nie mam problemu w tej ciąży heheh :p
 
Do góry