reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2016

mi 17 kwietnia zaczyna się 38 tydzień więc można startować. może urodzę na 20 kwietnia i zrobię sobie prezent na imieniny albo 19 kwietnia to będzie prezent dla teściów na rocznice ślubu ( o ile dobrze licze to 30 rocznica)
 
reklama
Malutka tak bywa w ciąży - karuzela, nigdy nie wiemy na pewno co będzie za godzinę. W końcu przyjdzie dzień porodu, ale teraz lepiej monitorować coby nie za wcześnie.Jedziesz prewencyjnie, a nie na skazanie!
 
Malutka trzymaj sie kochana! Czekamy na relacje. To na pewno nic groźnego, ale najważniejsze sprawdzić i sie uspokoic. No i oby ból przeszedl.

Mi 38tc rozpocznie sie 26 kwietnia i wcześniej bym rodzić nie chciała, ale co los przyniesie to sie okaze czy malej bedzie sie spieszylo czy właśnie niekoniecznie :-)
 
Malutka trzymam kciuki żeby to nic poważnego, ale sprawdzić lepiej.

Coś mi jest niedobrze. Przysnęłam po 20. Potem wstałam i się umyłam. I mam nadzieję, że zaraz usnę. Jutro muszę wstać o 6.
 
reklama
Do góry