reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2016

Gosiu ja do swojego nie zadzwonię bo pracuje pod ziemią jako górnik. Na szczęście mam sporo fajnych sąsiadów i mogę na nich liczyć.
 
reklama
A ja się dziewczyny mecze z zoladkiem tak mnie boli ze masakra jakas ;( mąż mi parzyB siemię lniane mam nadzieje ze pomoże ;( nawet leżeć nie mogę bo mam taki ucisk
 
Ja kolejną noc budzę się o 4. Po pierwsze mam łóżko przy drzwiach i denerwuje mnie światło, które wpada przez szybę, po drugie Mały mnie kopie, ale dzisiaj obudził mnie też ból brzucha. Jak nie przejdzie to idę do dyżurki po nospe. Ale w nocy słyszałam, jak jakaś laska w panice krzyczała, że wody jej odeszły.

Jak brałam femibion codziennie to nie mogłam się wypróżnić z powodu za wysokiego żelaza w organizmie. Biorąc co drugi dzień nie mam takiego problemu. Tu, w szpitalu, na szczęście nie mam problemów ;)

Idę spróbować pospać jeszcze. A jak się nie uda to w szpitalu i tak nie ma co robić to będę spać.
 
Cześć wszystkim! :)

Ala_25 myślisz, że wzdecia od żelaza - niskiego czy wysokiego? Mi wyszło niskie i mam brać tabletki, dzisiaj zaczynam, a tak jak pisałam szukam winnego tych moich wzdęć.

Bezbolesnego dnia nam wszystkim ;)
 
Myślę właśnie że od tabletek bo już się czułam w miarę dobrze a teraz i wzdęcia i zgaga powróciła, wczoraj dopiero wieczorem się na jadłam bo cały dzień mi coś stało w gardle. Czasami na takie przeciążenie i uczucie pełność pomaga mi pomarańcz, zjadam i za 15min jestem bardzo głodna. Dziwny sposób ale już wielokrotnie tak się ratowałam i zawsze mam zapas w domu :) jej mój brzuszek jest z dnia na dzień co raz większy i nie wiem czy to dziecko czy wzdęcia :D
 
Hey. Ja wczoraj wypilam siemię lniane i na szczęście po jakimś czasie mój żołądek się uspokoił ale tak mnie bolał ze nie wiedziałam co robić cały wokół plecow nawet :(
I co tu zjeść żeby zaraz nie było takiej akcji :/

Malutka jak się budzę w domu zawsze punkt 4 . A w nocy przeszedł Ci ból ?
 
Witam wszystkich

Ja dziś miałam całkiem dobrą noc. Obudziłam się raz na siusiu o północy i spałam do 7. Budzik dzwonił i nie wiedziałam co to za dzień jest. Nawet nie wiem kiedy P. poszedł do pracy, bo normalnie się przebudzam.

Te tabletki mają dużo substancji wspomagających więc mogą powodować wzdęcia. A żelazo to jeszcze zaparcia. Ja ciążowe łykam od czasu do czasu a te witaminy i minerały co potrzebuje łykam osobno, jakoś lepiej mi to wychodzi. Po tych ciążowych to mi się odbijało strasznie.

Olenka_s no to zmienia wszystko. Człowiek się przyzwyczaił do komórek, że może zadzwonić wszędzie i zawsze a są i wyjątki.

Jadę oddać mocz na posiew.

Tak a propos wyników badań. To moje płytki krwi póki co się trzymają trochę tylko poniżej normy bo mam 138 tys. Więc jest szansa na zzo :)
 
U mnie noc przespana bez siusiu :) taaak mi się fajnie spało, ale o 6 musiałam wstać... może jutro odeśpię ;)

Ewa biedna Ty z tym żołądkiem. Też miewam boleści i poza ciążą i w ciąży, nawet badania robiłam kiedyś i nic nie wykazały. Pani doktor powiedziała, że może stres i dieta. A nie da się u Ciebie tego połączyć z jakimś konkretnym jedzeniem? Może coś Ci nie służy albo za szybko, za duże przerwy pomiędzy posiłkami?

Malutka odeśpisz sobie w domku ;) mam nadzieje, że ból minął.
 
Nie mam.pojęcia siasia. Jem tak jak zawsze jeśli chodzi o odstępy czasowe co 2,5 -3h . Staram się jeść mało a czesto. .
A wczoraj jak wróciłam z kina to napilam się szklanki mleka no i zaczęła się rewolucja żołądkowa . A ja ciągle pije mleko fakt ze przegotowane w formie owsianki , może mi szkodzi zwykle ? Ale wcześniej też pijalam mleko i potrafiłam cały karton wypić w dzień i nic mi nie było . Po porodzie musze iść zbadać to bo to jest nie do pomyślenia żeby tak się działo .
 
reklama
zazdroszczę przespanych nocy... Moja córka budziła się z 8 razy a później ciężko mi zasnąć bo brzuch skacze ehh potrzebuje wolnego dnia.
 
Do góry