reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2016

reklama
Czuje sie winna[emoji23] poprostu chciałam wiedzieć jak to jest z tym statusem grupy na fb. I rozpętało sie piekło.
 
Niektóre dziewczyny chciały, by grupa była tajna, a nie zamknięta. Ma to swoje plusy (nikt nas nie widzi, naszych nazwisk, danych osobowych, zdjęć) ale też minusy (nikt nie może znaleźć naszej grupy i do niej dołączyć). Utworzyłam ankietę i poprosiłam dziewczyny, żeby zagłosowały, w jakiej grupie chcą być, chciałam temat poddać pod dyskusję. Nikola napisała, że to ona jest adminką, ona stworzyła pewne zasady i ustawienia, że ją to denerwuje i jak mi się nie podoba, to mam opuścić grupę, po czym sama mnie usunęła. :D
 
No właśnie... ja nie ujawniam wiele na FB, dlatego że wiem, jak łatwo z niego korzystać marketingowcom i reklamodawcom. Nasze dane stają się towarem. I dlatego ostrożnie dobieram sobie to, co lajkuję. Dziewczyny też na to zwróciły uwagę, ale dyskusja została zamknięta, bo Nikola usunęła moją ankietę. Kiszka, kiszka z tą grupą, zwłaszcza, że co chwila dołączały jakieś osoby, które prosiły o wypełnienie ankiety do magisterki, dawały linki do jakichś produktów. Jestem pewna, że było tam kilka osób, które nie rodzą w maju, a chcą mieć dostęp do nas. Ale i tak zamierzałam się wypisać ze względu na tę jawność danych osobowych właśnie, tak więc nie płaczę. :)
 
reklama
Ja się sama wypisałam z tej grupy. Jak ktoś chce mieć władzę absolutną to niech sobie kurnik założy i tam rządzi.Z ludźmi się tak nie postępuje.

Basi zaraz sprawdzę jaki model Angelcare ma moja podopieczna. Przetestowałam go i sprawdza się bez zarzutu także będę mogła polecić.
 
Do góry