reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Majowe Mamy 2016

A ja dziś wstałam o 6.30 i od razu musiałam zjeść bo takie ssanie mi się zalaczylo :) najadlam się poszłam spać i dopiero wstałam :))))) kurier mnie obudził i przyniósł mi piękny kocyk i podusie dla mojego Synusia :)))) tak więc dzień się u mnie zaczął pozytywnie :)
Dziś mam w planach segregować ubranka i kompletowac w zestawy i stwierdzić co Musze dokupić - ale puki co to jakoś jeszcze mam.ochotę pospać :)
Miłego dzionka ladys :-) :-) :-)
 
reklama
dziewczyny, a w którym tyg poczułyście pierwsze ruchy? ja też już się nie mogę doczekać

Ja pierwsze ruchy tzn takie uciekając bombelki poczułam 17 listopada to był 16t2d . A takie wyraźniejsze 1 grudnia to był 18t1d. Ale to poczułam ze 3 razy na razie i najbardziej wieczorkiem wtedy też mnie boli brzucho i kładę rękę delikatnie i czuje takie cmyrania :)
 
dzięki Bogu jutro może się wyśpię mam dość jeszcze jak na złość każde dziecko na inna godzine do szkoły chodzi i tak worzę dzieciaki od 7.45 :baffled:
 
Dziewczyny zazdroszczę wam tego L4. Chociaz wiem ze na zwolnieniu marnowalabym czas i wegetowalabym bezmyslnie przed tv to jednak zazdroszcze. Ja siedze w pracy i co minute patrze na zegarek i odliczam godziny do konca przez co mi sie strasznie dluzy a jeszcze dzis miedzy 20-00 mam nadgodziny. Lewa kasa wpadnie ale sil brak. Strasznie mi sie nie chce!!! '
 
A ja bym znowu chciała funkcjonować tak jak Wy , pracować , mieć spokojna ciążę (nie zagrożona ) , posprzątać w domu , wyjść na spacer , do kina :) no ale nigdy nikomu nie dogodzisz :) w sumie pogodziłam się z tym ,ze będę leżeć cala ciążę do góry tyłkiem - przynajmniej wiem ze robie to dla synka żeby w maju mieć go w swoich ramionach :-* :-* :-*
 
Ewa racja.zawsze tesknimy do tego czego nie mamy :-) trzymaj sie dzielnie w lozku bo przymusowe lezenie nie jest fajne. Ale mam nadzieje ze czas ci szybko leci i zanim sie obejrzysz zatesknisz do lezenia :-)
Najlepiej by bylo jakby byla możliwość wyboru. Dzis nie mam ochoty nic robic to leze ale moze jutro nabiore chęci do pracy. Popracuje kilka dni i znow moge lezec jak mi się zachce :-D
 
Właśnie sobie tłumacze ,ze jeszcze się na chodzę :) mam wielki odpoczynek przed nieprzespanymi nocami :) ale takim leżeniem to tez człowiek się męczy i jest rozbity. Czasem dni mijają raz dwa a czasem tak wolno ze szkoda gadać ;-)
 
Waiting4beans gratuluje udanej wizyty! Twoj Maluszek to wgl przybiera jak na drozdzach skoro przyspieszyl o polowe niesiaca! Szykuje sie duzy chlopak:D
Moj w 18tyg mial 222g ;)

Jestem mega ciekawa jak moj Maluszek jest ulozony, ze tak szybko poczylam jak sie wierci ( to byl 14tydz ) Teraz to te ruchy juz sa takie intensywne, ze jak sie pozadnie rozbryka to az podbrzusze mnie pobolewa, fikolki na tranpolinie jak nic testuje hehe
Do tego najwiecej ruchow czuje bardzo nisko tuz nad spojeniem.
A i moje dzidzia chyba nie lubi jak doktor robi mi usg, bo malo tego, ze ciezko ja uchwicic to jeszcze tam gdzie przylozy lekarz sprzet no to w to miejsce leci kopniak hehehehe
Normalnie malutkiego Psotnika mam w brzuszku hi hi <3
 
reklama
Do góry