reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Majowe Mamy 2016

Melduje sie nocny stoz he he
Matko jedyna ja mam jutro od samego rana rozplanowany dzien poza domem i zamiast sie porzadnie wyspac to oczywiscie buszuje po nocy. A Maluda razem ze mna :)
Moge nie spac od 6 a i tak przed polnoca nie ma opcji zebym spala :/

No to Ewa idziemy leb w leb :)
W niedziele rozpoczynamy kolejny tydzien ( 19 ) :) Ale ten czas ucieka :)
My z usg wypadamy na kwiecien a Wy?
 
reklama
Cześć w ten mglisty poranek. Jak dobrze ze dzisiaj piatek. Jutro sie porzadnie wyspie. Bylam wczoraj u lekarza. Z maluchem wszystko ok. Termin dalej na koniec kwietnia. Potworek jest wiekszy niz jego koledzy w tym samym tygodniu. Ma 20cm i wazy prawie 200g. No i nie ma wątpliwości ze to chlopiec. Na usg mialam nadzieje ze buzke pokaze a pokazal dosłownie jajca. Ulozyl sie tak ze widac bylo wierzgajace stopy,jadra i ptaszysko. Lekarz sie smial ze w jego karierze niewiele razy zdarzylo sie zeby malec tak swiecil klejnotami. Nastepna wizyta dzien przed wigilia moze wtedy zrobi mamie prezent i buzie na odmiane pokaze. Ja przytylam od poczatku 2kg waze 71. Lekarz mnie pochwalił ze dobrze ze nie tyje wiecej i w szybkim tempie tylko powoli.
Ja wczoraj mialam pierwszy w tej ciazy fatalny dzien.dolegalo mi wszystko. Najpierw nie moglam wstac rano do pracy, bolala mnie glowa,plecy, potem brzuch mnie dziwnie bolal nawet sie przestraszylam czy to coś zlego bo to byl ból troszke jak na okres wiec nawet dobrze ze mialam zaplanowana ta wizyte. Caly dzien bylam slaba.nie mialam sily chodzic. Zwolnolamnsie godzinke wczesniej z pracy. W sumie to pomogl mi.......seks. Wieczorem podekscytowany synem maz tak sie ucieszyl na moj widok ze nie mialam sumienia odmówić :-) ale po wszystkie dolegliwosci przeszly jak reka odjal.nawet sie dzis wyspalamni wypoczeta wstalam.
A tak na serio to moje gorsze samopoczucie to nic w porównaniu do tego jak niektore z was sie męczą. Ciesze sie ze moja ciaza jest bezobjawowa bo gdyby pierwsza ciaza dala mi popalic to przy drugiej balabym sie co mnie czeka. A tak to samopoczucie na medal i pozytywne wspomnienia z tego czasu.
 
A w ogole synek ma nogi ulozone centralnie na ściance mojego brzucha pod pempkiem i macha nogami jak cieszacy sie niemowlak wiecie przykurcza i prostuje nogi.wiec pewnie dlatego tak intensywnie czuje jego ruchybi kopniecia. powinien mieć jeszcze tyle Miejsca ze moze dowolnie zmieniac pozycje chociaż lekarz mowil ze mojnbol brzucha wynika z tego ze malec rosnie szybciej niz moja macica ktora nie nadąża i malec ja rosciaga na siłę. To wszystko tłumaczy. Miłego dnia
 
dzien dobry dziewczynki :-D z racji moich nie konczacych sie zawrotow glowy i zaslabniec przyjechala do nas z odsiecza tesciowa chocby po to zeby corke prowadzac i odbierac ze szkoly.
 
Szyszunia0803 no to dobrze, że masz pomoc.

Ewelina współczuję ci z tym nie spaniem. Ja zasypiam ostatnio koło 23, oczy same mi się kleją, a zasypiam najczęściej nad książką.

U mnie waga to plus 4 kg, ważę teraz 68, z czego 3 przybrałam w ciągu ostatniego miesiąca. Nie jest tak źle, bo idzie mi tylko w brzuch i piersi.
 
Ja wczoraj pojechałam z mężem na zakupy i tak jakoś lekko mi było tak jak bym w ogóle w ciąży nie była. Zaczęłam się już bać że coś jest nie tak. Do wieczora byłam nie spokojna no ale nic mnie nie bolało więc co pojadę na izbę i powiem że za dobrze się czuję. Wieczorem mąż otworzył sobie paczkę chipsów i piwo. Oczywiście jak poczułam zapach to paczka odrazu wylądował u mnie i prawie całą zjadłam. A w tedy mała zaczeła szaleć kopała wierciła się. Mąż stwierdził że teraz mama dostanie za swoje no i do 24 nie mogłam zasnąć bo co chwilę w pęcherz dostawałam i co z toalety wróciłam to znowu szłam.
 
Gosia u mnie waga aktualnie 64 kg od początku mam 2 na minusie ale podobnie jak u Ciebie - piersi mi urosły i brzusio sie zaokragla :)

Szyszunia to fajnie, ze ma Ci kto pomóc :)

Waiting super ze takie dobre wieści po wizycie :)

Ja juz sie nie mogę doczekać ruchow ..
 
reklama
Dzień dobry kobietki! Dzisiaj to przeszłam samą siebie:) dopiero wstaje:) waiting4beans mój pierwszy syn na połówkowym pierwsze co pokazał po załączeniu usg było właśnie co chowa miedzy nogami. I pozniej usilnie wciskał w ekran siusiaka:) terazniejszy jest bardziej skryty. Cieżko podpatrzyć:] Zanet90 ja pierwsze ruchy tego bobasa dość szybko bo w 16 może 15 tc. Ale z pierwszym musiałam długo czekać, bo zaczął fikać chwile przed polowkowym w 22tc a jestem osoba bardzo szczupła, wiec nie przejmuj się! Dobrego dnia:*
 
Do góry