reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2016

Wioleta93 ja tez chce do mamy:D ale dziś zamawiałam bilety z jakieś niemieckiej strony i i potrzebna była karta kredytowa której nie posiadamy... Wiec mój A zdążył ruszyć do pracy a ja przypomniałam sobie o stronie z której zamawiałam bilet dla siostry. Wiec jutro bukuje ja:D
 
reklama
13x13 robiłaś usg w luxmedzie? Ja bym powtórzyła usg prywatnie. Pewnie miałaś przeznaczone 20 minut na usg i dziecko nie chciało się zmierzyć, bo fikało i nagle udało jej się zrobić pomiary. Na pewno wszystko będzie dobrze.

Wróciłam od lekarza. Mam powiększone węzły chłonne, ale anginy na szczęście nie mam.. Zwolnienie wzięłam do 10.11
 
13x13 trzymam kciuki za pozostałe badania! Będzie dobrze z dzieciątkiem :D

Dziewczyny, u mamy zawsze najlepiej :)

Ja była u urologa i zawał miałam. Skreślili mnie z listy pacjentów, bo nie dostarczyłam skierowania w ciągu 2 tygodni od rejestracji. Pierwsze słyszę o takim rozporządzeniu. Zrobiłam minę kota ze Shreka i mówię: "ale ja jestem w ciąży, muszę mieć tę wizytę". I pani jednak założyła mi kartotekę. Lekarz zbadał, jednak małe kamienie są, muszę zakwaszać mocz, bo mam za wysokie pH. I tyle z wizyty.
 
13x13 - zrób tak, jak dziewczyny radzą i powtórz badanie za te 2-3 dni u innego ginekologa. Trzymam kciuki, żeby wszystko było w porządku.
 
Dzięki dziewczyny...
GosiaLew nie robiłam w luxmed bo tam nie robią, robiłam w dobrej klinice -nawet bardzo dobrej na Agatowej 10 w Wawie. Że małe nie chciało się ułożyć to fakt, przez sekundę nie przetawało kopać i wierzgać i się kręcić...

Nie martwię się tą zastawką -sama mam, moja Alicja ma -żaden to dramat

Ja po prostu się boję tej przezierności... a właściwie to M mnie uspokaja, ze przecież jesteśmy w normie! po to są normy, żeby w nich być -a że w górnej granicy, nic nie zmienia faktu, że to norma. Po prostu przekaz był nie bardzo trafny i najpierw nas nastraszyła a później zaczęła uspokajać.

Ja już dziś może pójdę spać najlepiej bo aż mnie oczy szczypią
Jutro może się ogarnę...
 
13x13 ty jestes z Wawy? Ja polecam specjalistę od badań prenatalnych Witold Osóbka Morawski - taki góru warszawski. Jego przychodnia nazywa sie Diagmed na Narbutta. Jakby cos to polecam sie u niego skonsultować jeszcze (ja wlasnie jutro ide) choc nie wiem jak z terminami tak na szybko. Ale moze jak powiesz jaka sytuacja to Cie wcisnął gdzieś na szybko. Bardzo dokładny skrupulatny z całej polski do niego zjeżdżają. Tyle ze drogo Usg w 12tc to koszt 350zl. Ale w moim przypadku nigdy sie nie pomylił i zawsze jego diagnozy ( dobre i zle) sie potwierdzały.
 
reklama
Mart81, 13x13 dr Osóbka prowadzi moją drugą ciążę. Z tym że chodzę do niego cały czas, nie tylko na usg. I takie pacjentki są lepiej traktowane.
Ale dużo osób robi u niego tylko usg - robi to dokładnie, tłumaczy z tym że nie udziela zazwyczaj porad tylko mówi że wszystko wyjaśni lekarz prowadzący na podstawie opisu. Ale to świetny specjalista w zakresie usg.
 
Do góry