reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2016

A partnerowni nie przeszkadza brzuszek?

Nie, ale facet znajomej tak się zblokował, że pożycie zanikło na około 7 miesięcy - do końca połogu.
Myślę, że trzeba dużo ze sobą rozmawiać. Może warto też, żeby facet poczytał, że nie ma możliwości, aby zrobił dziecku krzywdę oraz że dziecko nie jest świadome tego co się między Wami dzieje. Ewentualnie tylko je trochę pokołysze :)
 
reklama
Ja póki co do dentysty nie idę bo aż strach... a jak mu zwymiotuję jak mi będzie grzebał w zębach?? poczekam aż się lepiej poczuję i wtedy pójdę na całego bo ja mam fale psucia zębów. Jak jest dobrze -to jest dobrze, jak się psują to wszystkie...
Przytulanki yhy -jasne. Ja przez plamienia mam zakaz póki co a nawet bez zakazu to jakoś mi się nie spieszy robić shaker z żołądka:baffled:

Kto zamknął nasz wątek o planningu porodu??? fajny był!!!! co tam było nie tak???

Marta81 na 1000% wszystko będzie dobrze, trzymam za to kciuki &&&&
 
13x13 ja tez byłam tylko na kontroli u dentysty i narazie nie jestem w stanie bo sie boje o mdłości. Ale mam tylko kamień i jedna plombę ewentualnie do wymiany. Na szczęście mam bardzo dobre zeby i rzadko w ogole cokolwiek mam do roboty.
 
Odblokowałam tamten temat. Nie mam pojęcia, kto i dlaczego go zamknął.

ja też chcę usunąć kamień, mam nadzieję, że nie zwymiotuję na moją panią doktor.
 
O jej! Nie było mnie pół dnia a tu taki ruch:D ja wątku nie dotykałam.
Do dentysty nie chadzam jak nie muszę bo sie boje:D
Co to przytulaskow, w pierwszej ciąży byłam można rzec oziębła, teraz jest zupełnie inaczej:D czuje więcej, jest przyjemniej. Mój A mówi ze te moje kształty jakich nabieram z dnia na dzień go kręcą niesamowicie:D i w sumie można go zrozumieć, ma w domu kosciotrupka 172 i całe 47kg przed ciąża. Wiec te moje 4 kg więcej upchane w biodra, piersi, pupę i lekki brzuszek mogą dodawać uroku:D
 
Ja kiedyś panicznie bałam się dentysty. Od momentu, kiedy w liceum trafiłam na doraźną w szpitalu i zamiast naprawić to popsuli mi zęba. Nie chodziłam do dentysty, z ręką na sercu się przyznaje, 6 lat. Aż jednego dnia tak mnie zaczął boleć ząb i do tego dwójka dolna, że płacząc dzwoniłam do dentysty prywatnie. Na drugi dzień pojechałam, ząb miał gigantyczną dziurę, jak mi kamień usunęła to zaczął się ruszać i by wypadł. Leczenie trwało trochę, miałam gorączkę 40 stopni nawet.
W trakcie chodzenia do dentystki podjęłam drastyczny krok wyrwania 4 zębów podczas jednego zabiegu, miałam głupiego jasia, bo miałam zawsze straszny odruch wymiotny. Od tamtej pory wyleczyłam wszystkie zęby i chodzę regularnie na kontrolę i usuwanie kamienia.
I jakoś lęk przed dentystą zniknął, trafiłam do świetnej pani doktor. A to podstawa.


Basi tyle Ci się już przytyło? Ja od ostatniej wizyty u gina schudłam prawie 1,5 kg. Ale lekarka powiedziała, że nie mam się martwić tym teraz.
 
Dziewczyny jak dokuczaja Wam jeszcze wymioty to rzeczywiscie narazie zrezygnujcie z odwiedzin dentysty :)
Ja na swoje zabki rowniez nie narzekam, ale ciaza moze spowodowac naprawde drametalne zmiany, wiec zaleca sie to skontrolowac.

Basia rozmawialismy o dzidziusiu ( w trakcie ) i po moich zapewnieniach, ze o nic nie musi sie martwic odblokowal sie :)
 
reklama
Do góry