reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2016

13x13 jak se o Tobie pomyślałam tak napisałaś :)
Dzisiaj ledwo wstałam. Już tak wieczorem nie padam szybko, ale że wstawaniem mam problem.
 
reklama
13x13 a może zjedz bananka? dobrze na ścianki żołądka robi, a i kalorii trochę ma
W nocy obudził mnie ból brzucha, gazów pełno i łydki ciężkie... czy to po dufastonie ? koszmar
 
Ja dziś wstałam o 5, żeby do pracy pojechać powiedzieć. Reakcji super się nie spodziewałam od kierowniczki, więc się nie zawiodłam.
Poruszenie w dziale, bo ktoś moją pracę musi przejąć...

Idę zaraz spać znów, bo padam na twarz. Lekko mnie dzisiaj macica boli i jajnik kłuje.


13x13, Maui dobrze pisze: zjedz banana, albo jabłko. Mi to pomagało przetrwać jak miałam mdłości i wymiotowałam. Najważniejsze to picie!
 
witam porannie ja tez ostatnio miałam jakies plamienia i luteinę dostałam poszlam do innego lekarza co mnie zdenerwowal to szok jutro już mój będzie wiec pójdę sobie na spokojnie sprawdze czy wszystko ok
 
Ja dzis wymieklam i nie poszłam do pracy. Cała noc nie spałam przez mdlosci. Na dodatek jestem non stop zaniepokojona, czuje sie juz powoli jak w jakiejś depresji. Macie tak? Zeby było ciekawiej stresuje sie tez praca, a powinnam mieć to w nosie, bo przecież za kilka miesięcy zawine sie stamtąd na dobry rok. Wszystko mnie smuci i denerwuje, a jeszcze ta pogoda...

13x13, wolałabym jednak zostac z włosami i zębami :p Dzis zjadłam nawet parówkę i uważam to za duży sukces.
 
13x13 i pozostałe zsprzyjaźnione z wc nardzo Wam wspolczuje. Mi mdlosci wlasciwie prz3szly, tylko czasem jak polykam luteine to ja zwracam bo mnie strasznie ten smak obrzydza...fuuuj

Ja zaczelam pić meliske bo tez ze wzgledu na przeszlosc ciagle czuje niepokoj a to niedobre dla dzieciaczka.
Pojechalam dzis na bafania i jak wyszlam z domu to tyloo sie upewnilam ze nie moglabym juz chodzic do pracy - nie mam sily po prostu , a teraz jeszcze ta pogoda brrrr
Nie chce mi sie nawet z domu ruszać.

Odnosnie rogala to moj nie bedzie zadowolony bo on ogranicza juz prztulenie sie. U mnie najgorzej to ze ja sie strasznie wierce w nocy i w jednej pozycji to flugo nie wytrzymam..
 
Czesc! Czy mozna jeszcze dolaczyc? Dopiero co potwierdzilam ciaze u ginekologa, mam termin na 15 maja 2016. To bedzie nasze pierwsze dziecko :)) Wydaje mi sie ze ten termin troszke na wyrost bo wg mnie to albo koncowka maja albo poczatek czerwca to sie zobaczy. W kazdym razie sie bardzo ciesze. Poki co czuje sie mozna powiedziec ze super, czasem troche mnie kreci ale nie wymiotuje. Gdzies w 2 tyg wrzesnia czulam sie jak na grype i co chwila musialam jesc w malych ilosciach zeby jakos funkcjonowac :))
 
Co za tragiczny dzień miałam wczoraj... znowu tuliłam namiętnie toaletę, od kwasów żołądkowych wyżarło mi gardło:baffled:

13x13 to samo usłyszałam od mojego lekarza, że moje niejedzenie nie wpływa na dzidzię. Trochę to pocieszające. A co do filmów i seriali to też jestem bardzo na bieżąco, bo co innego robić jak się leży non stop...

Niesia też sie czuję jak w depresji, wszystko mnie wkurza. Tylko u mnie to bardziej na tle powrotu do Polski, jakoś ostatnio nie mogę sobie wyobrazić żeby wychowywać dziecko z dala od rodziny, w obcym kraju. Mam nadzieję,że mi to przejdzie.

Dzisiaj jestem sama w domu cały dzień, a z racji tego że nie jestem w stanie nic sama ugotować to zamówiłam sobie pierogi z dowozem do domu. Ciekawe czy dam radę je przełknąć...
 
reklama
Czesc! Czy mozna jeszcze dolaczyc? Dopiero co potwierdzilam ciaze u ginekologa, mam termin na 15 maja 2016. To bedzie nasze pierwsze dziecko :)) Wydaje mi sie ze ten termin troszke na wyrost bo wg mnie to albo koncowka maja albo poczatek czerwca to sie zobaczy. W kazdym razie sie bardzo ciesze. Poki co czuje sie mozna powiedziec ze super, czasem troche mnie kreci ale nie wymiotuje. Gdzies w 2 tyg wrzesnia czulam sie jak na grype i co chwila musialam jesc w malych ilosciach zeby jakos funkcjonowac :))

Oczywiście witamy, rozgość się u nas :)
 
Do góry