reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2016

reklama
Plucik to jest niby normalne. Położnej pytałam, bo mój też się ruszał kilka dni słabiej i mniej i mówiła, że to jest normalne, ale jeśli Cię to bardzo niepokoi to jak tak dalej będzie może faktycznie jedź to sprawdzić. Będziesz spokojniejsza :) a i polecam zimną wodę. Pomaga :)

Tirli też bym już chciała, ale jeszcze tak z tydzień byłoby ok :wink:
 
Plucik no też bym była zła. A co do ruchów to zjedz coś rzeczywiście, napij się czegoś zimnego, coś słodkiego i zobacz. Mój też ma dni kiedy się słabiej rusza. A jak w ogóle nie czujesz to jedź na IP.

Pogoda przecudna, byłam sobie spacerkiem w sklepie i super słońce. Nawet wiatr mi tak nie przeszkadzał.
Ja tam teraz na razie staram się oszczędzać, żeby nie wywołać szybciej porodu, chociaż wiem, że to i tak nie ode mnie zależy. Jak bym chciała rodzić to nawet sprzątanie może nie pomóc :)
 
Plucik napij się lodowatej wody. Moją ostatnio na IP jedynie to pobudziło.

Dzisiaj jest chyba dzień dobroci dla ciężarnych. Wszyscy są mili, uśmiechają się. W polskiej księgarni kupiłam kilka gazetek i facet dorzucił mi jeszcze trzy w gratisie :-D a teraz jemy obiadek na mieście. Nie myślałam, że pakistańska kuchnia jest tak pyszna...

Napisane na D6503 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Mój mały się rusza osobiście go tak nie czuje ale widzę jak przechodzi z z boku na bok :D wiec nie panikuje bee obserwować jak się rusza .
Wiecie dziewczyny jak mnie ludzie wyku....wczoraj i dziś stoję w sklepie w kolejce kolejka długa ale co zrobię i przychodzi taka znajoma i mówi o 500+ a ja jej odpowiedziałam szkoda ze nie tysiąc!!!! A dziś znów stoję za mięsem przede mną chyba z 5 osób i przede mną znajomym i mówi znów będziesz wozic i za chwilę tez z hasłem ze 500zł dostane ....masakra czy oni naprawdę myślą że kobieta zachodzi w ciążę by dostać 500zł!!! Normalnie gdzie nie pójdę to mówią o500+ niech się zastanowia co mówią ....
 
Do góry