reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2016

MAUI suuuuper!!! trafiło Ci się cudowne dziecko, zobaczysz -nie dość że baranek to jeszcze będzie takie wyszczekane :-D

O tydzień ciąży liczony wg om jest wg mnie ok

Pospałam a dziś mam w planach spędzić w łóżku cały dzień, cały -od rana do wieczora, nie wiem kiedy następny się taki trafi więc leżę. Oczywiscie ogarniam kwity w łóżku ale fakt relaksu się liczy:-) :)

moje wspomnienie z oxy???
-proszę odpoczywać w przerwach miedzy skurczami
-ALE NIE MA PRZERW!!!!!!
no i u mnie podanie oxy nie równało się skróceniu szyjki i rozwarciu -tylko wywołało skurcze więc gdyby nie zzo byłoby cc
 
reklama
U was słońce a u nas zachmurzenie... Dzisiaj dotarła do mnie paczka z Ikei. Super są te woreczki :) Zaraz zacznę pakować w nie ciuchy dla Małej. Poza tym muszę zrobić pranie prześcieradełek i poszukać ramki, którą gdzieś wsadziłam po przeprowadzce we wrześniu i nadal nie mogę jej znaleźć. Tę ramkę kupiliśmy z mężem w podróży poślubnej kilka lat temu. Specjalnie dla przyszłego maleństwa a teraz przez sklerozę nici z tego...:wściekła/y:

Ewelinę słabo kojarzę... ale gratuluję :)
 
reklama
Do góry