reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2016

Hej dziewczyny :) ja mam skurcze ale rzadko bo albo trzy cztery w dniu wiec spokojnie ale bardzo boli :/ ale jak przejdzie to jest ok :) teraz odpoczywam :) czekam aż pranie się zrobi :) ja też bym chciała żeby u mnie zaczęły się od wód płodowych bo przy, córce jak bym nie była w szpitalu to nie wiem czy bym zdarzyła bo dopiero czułam skurcze parte :/ mam nadzieje ze teraz będzie dobrze :) i będę wiedzieć że akurat się zaczęło :p zobaczymy jak to wszystko się ułoży mam nadzieje ze wszystko dobrze będzie :)
 
reklama
Hej, u mnie noc nieprzespana, ale to dlatego że mieliśmy awarię kaloryfera. .. o 2 w nocy coś zaczęło się lać, mąż wezwał pogotowie ciepłownicze i od 3 do 5 naprawiali... całe mieszkanie zabrudzone woda z kaloryfera i brudnych butów panów z pogotowia.
Pogoda właśnie się u mnie psuje, rano słońce a zaraz będzie padać. :frown:
Też jestem za tym żeby poczekać z wątkiem rozpakowanych:happy2:
Maui też jestem ciekawa odnośnie tych szczepień, czego się dowiesz po konsultacji. Ja jestem zielona w temacie i dopiero zaczynam coś czytać o szczepieniach i powiem szczerze że trudno o obiektywne informacje w necie.
 
Janka 11 masz rację w internecie trudno onobiektywne informacje, same skrajności.

Dla mnie najgorsze szczepienia to odra, świnka, różyczka i tu nie ma wyboru, bo tylko na nfz albo był wtedy mmr albo priori. Na szczęście Kuba miał priorix ale itak kiepsko akurat te przeszedł.

13x13 normalnie o jedzeniu to nie zapominam, ale tak wczoraj zapracowani byłam, że sama siebie nie poznałam. Mój to wiecznie z katarem i kaszle chodzi do przedszkola, no bo ma alergię. Tak bym musiała go trzymać cały czas w domu.

Ja to skurcze poczułam bo mi szły z krzyża. Nie dało się pominąć tego bólu. Jakby wody mi odeszły w domu to nie wiem czy do szpitala bym zdążyła dojechać, bo od odejścia wód do momentu kiedy mały pojawił się na świecie minęło 1.5 h

Papatki może masz niskie ciśnienie, też czasem nie chce lecieć. Ja to już mam tak pokłute palce, że mi się nie chce się krew zatamować. A ja to jeszcze musze kłuć się w brzuch. A tam same żyły i muszę uważać żeby sobie siniaki nie zrobić przez to.

Jadę na zakupy. Chwilę poprasowałam, ale odechciało mi się. Jutro ma być lepsza u nas pogoda to jutro puszczę pralkę z kocykami i pościelą. A wieczorem torbę dokończ pakować. Ale chyba dzisiaj usnę o 20 :)
 
Ja to się boję czy uda się rozpoznać objawy zaczęcia porodu.
Siedzę w bluzce na ramiączkach i krótkich spodenkach i czuje że leje się po mnie :( masakra jakaś.


Zmobilizowałyście mnie do wzięcia się za siebie :) umówiłam się do fryzjera bo mój 10/15cm odrost odstrasza.
 
Ja miałam dzisiaj kiepską noc jak zwykle męczyło mnie spojenie łonowe i częste wizyty w wc chyba mała jest naprawdę nisko :( do tego cały czas twardy brzuch po wizycie u dentysty.
Uprasowałam kilka rzeczy i czas pakować torbę bo chyba już wszystko mam. Ostatnio jakoś nazbierało mi się tych suplementów i leków i już nie wiem kiedy co mam brać bo i wiesiołek i cyclo-3fort, furagina, czasem nospa a magnezu nadal nie mogę uzupełnić chociaż biorę raz aspargin forte i raz magneb6
 
Ewa jak tam new fryz wjechal? Napewno samopoczucie odrazu lepsze ;D
Chyba tez sie jeszcze zapisze, pozniej moze byc ciezko sie wyrwac..

Maui gdzie Ci sie tak spieszy na ta porodowke.. :p

Kochana teraz to się czuje jak.nowo nagrodzona :D włosy podcieete wymodelowane pełen Look :p hahah . A jeszcze przydałoby się paznokcie u rąk i nóg ogarnąć do tego jakiś masaż :p w pełnym pakiecie jeszcze twarz i masaż pleców - wtedy bym chyba już doszła :D a tak poważnie to fajnie tak się wyrwać z domu. Po fryzku zaszlam na galerię do moich koleżanek , posiedzialam , pogadalam , polazilam trochę po sklepach (szukałam sobie kurtki leciutkiej ale nic mnie nie urzekło ) . Przyszłam do domu patrze obiad stoi i czekam na mnie (cepeliny z miesiem i zestawem surowek) wciagnelam aż mi się uszka trzesly:p twraz czas na lezing i nadrabianie waszych wypocin :p tak więc zabieram się za czytanie :)
A co do pogody to u mnie już też pochmurno ale ja również taka pogodę Lubie , wtedy lepiej się czuje :)

Miłego dnia !!!
 
Kasik90, 13x13 widzę czy Polska czy Anglia listonosze po jednej szkole :D

Sylwiaal tez Lubie prasować, a w szczególności te malutenkie rzeczy <3 oczywiście biorąc pod uwagę fakt, że nie jestem w ciąży ;)

Cały czas piszecie o przesadzaniu kwiatków. W poprzedniej ciazy wyczytałam, żeby sobie odpuścić do porodu lub używać rękawiczek z racji toksoplazmozy. Używacie faktycznie rękawiczek czy "na zywca" przesadzacie?
 
Kasik90, 13x13 widzę czy Polska czy Anglia listonosze po jednej szkole :D

Sylwiaal tez Lubie prasować, a w szczególności te malutenkie rzeczy <3 oczywiście biorąc pod uwagę fakt, że nie jestem w ciąży ;)

Cały czas piszecie o przesadzaniu kwiatków. W poprzedniej ciazy wyczytałam, żeby sobie odpuścić do porodu lub używać rękawiczek z racji toksoplazmozy. Używacie faktycznie rękawiczek czy "na zywca" przesadzacie?

Ja używam grubych rękawic, gołymi rękoma bym się bała.
 
reklama
Ja muszę przejrzeć kosmetyczki u mnie w miejscowości i obok i zobaczę czy mają jakiś fajny pakiet. W połowie miesiąca chciałabym iść właśnie na paznokcie u stóp i rąk, może brwi i wąsika mi ogarnie też. Coś się matce należy też :D
 
Do góry