reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2016

reklama
Ja sny to mam takie ze albo serial kryminalny z tego by byl... albo fantastyczno-kryminalny.. takie dziwne nierealne ze szok... a teraz nie pamietam co mi sie snilo... jakos za szybko sie obudzilam...

jutro usg... mam nadzieje ze juz z mala ok bedzie... bo wczesniej wykrywali na usg echogenne jelitko... podobno moze sie to wchlonac.. takze jutro sie okaze...
 
Z tym inkubatorem to zależy pewnie od dziecka. Jak będzie wszystko ok, to inkubator nie jest potrzebny, ale zabierają dziecko na dobę czy dwie na obserwację.Nad ranem uurodziła dziewczyna, która była ze mną na sali, nie miała skonczonego 36 tygodnia, a obyło się bez inkubatora. Co więcej 3 dni temu urodziła dziewczyna, która poznałam podczas poprzedniego pobytu w szpitalu i dalej miałyśmy kontakt. Ona urodziła w 32 tygodniu +6, i też obyło się bez inkubatora.
 
Co do snów, to dziwne mam, ale za to nie mam już erotycznych ;)

Dzisiaj mam dzień sprzątania. Ogarnęłam większość łazienki, reszta na jutro, bo nie dam rady i jeszcze parę innych rzeczy zrobiłam z przerwą na forum, bo muszę to robić na raty, żeby nie przegiąć.
 
Dziewczyny zaciskajcie nogi, to nie nasza pora jeszcze :)

kaylla nic tylko życzyć powodzenia i trzymać kciuki za Was :)


za mną trochę pracowite południe, wreszcie ciuchy są na swoich miejscach w szafie jakie to pocieszne, przy okazji doznałam ogromnego szoku - nie sądziłam że aż tyle tego jest! :( a ubrać się i tak nie ma w co :p
teraz przenoszę się do kolejnego pokoju, potem szafa przedpokoju kolejny szok będzie :D

Mąż doznał genialnego olśnienia! hehe uświadomił sobie że do 22maja coraz mniej czasu, nawet dotarło do niego to że później ciężko będzie mi się poruszać po sklepach za resztą wyprawki dla małej i wręcz nakazał mi uzupełniać brakujące rzeczy - wow! :D no i bierze wolne żeby do końca tygodnia zrobić pokoik (OBY) :)

Od kilku dni w okolicach pępka mam bardzo dziwne nieprzyjemne odczucie :/
czuję wręcz jakby mała mnie drapała, gryzła choć nie ma czym :D ciągnęła sama nie wiem jak to określić.. czy miałyście może coś podobnego?
 
Malutka cieszę się, że teraz grzeczna z Ciebie dziewczynka :-) :)
Kaylla data porodu z OM nie jest pewna- moja sąsiadka urodziła w 37, a dziecko wylądowało pod respiratorem, bo nie umiało samodzielnie oddychać; dzieci rozwijaja się w różnym tempie po 13 tygodniu, a do tego obliczenia z OM nie są wiarygodne tylko przybliżone; pewniejsza data z USG prenatalnego jest, tak więc nigdy nie wiadomo... co człowiek to przypadek;

uwaga : montuję nowy suwaczek Malutka!
 
Maui a w którym tygodniu jesteś? u mnie pokazuje 36+5 u Ciebie

Mój suwaczek widzę że się ogarnął i ruszył teraz pokazuje prawidłowo.
 
reklama
Do góry