reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2016

Wioleta zamawiasz z allegro wloczki ? Mi babcia zrobiła dwa małe koszyczki na innym szydelku (mniejszy i metalowy) i jest pięknie ja dziś zamierzam kupić inne szydełko .
Dzieło mojej babci :)
Niestety do nas przesyłka z allegro pewnie doszłaby po porodzie, ale jeśli entuzjazm mi nie opadnie to zamówię z Polski bo o wiele taniej. Teraz kupiłam w pasmanterii.

A to mój ostatni koszyczek, też na mniejszym szydełku i jest o wiele sztywniejszy ;-)
 

Załączniki

  • 1459340315020.jpg
    1459340315020.jpg
    46,6 KB · Wyświetleń: 76
reklama
Właśnie na mniejszym jest sztywne jak cholera. Jaki masz rozmiar szydełka ? Moja babcia miała 0,7 ale nie był jakiś cienki . W ogóle śmiać mi się chciało . Bo Babcia nawet nie była tego świadoma , że ja bawię się siew szydelkowanie. Na święta wzięłam te wloczki i szydełko. Babcia zaczęła mi robić tym szydelkiem i mówi że jej nie.odpowiada ... I mówi podaj mi moja torbę (sobie myślę po co jej ) a ona wyjmuje różne szydełka hahahahha :p powiedziała ze te szydełko grube to jest super do dywaniku i mi zrobi na przełomie czerwca :d
 
Ewa, Maui mam kilka przypadłości, które składają się na całość moich problemów neurologicznych. Mam przepukline między kręgową w kilku miejscach i dyskopatię, a z tego powodu oczywiście duże bóle kręgosłupa i nóg. Plus dwa razy złamana kość ogonowa źle zrośnięta :baffled: ginekolog juz na początku ciąży kazała mi się skonsultować z moim prowadzącym neurologiem, wiec trochę czułam ze skończy się na cc.
 
No ja pytam dlatego bo też mam.problemy :p ja mam dyskopatie ledzwiowa , ocierajace się kręgi które wywołują impuls na prawą nogę , skolioze , lordoze , przepukline, skrzywienie jakieś tam boczne na odcinkach L . Do tego cienkie naczynia krwionosne które podczas sn mogą wywołać chwilowe kilkudniowe utratę wzroku , kiedyś podejrzenie stwardnienia rozsianego . Ale nie brałam skierowania na cc ze względu na kregoslup bo juz mi się nie chciało . Mam jedno zaswidczenie i starczy .
Twój kregolsup nie kwalifikuje się do operacji ? Bo mój tak - ale.ni cholery nie pójdę
 
N
Twój kregolsup nie kwalifikuje się do operacji ? Bo mój tak - ale.ni cholery nie pójdę
ja też skolioza (spora-nosiłam gorset), lordoza, już wiek pomijam, ale wolę SN tylko znieczulenie okołoporodowe konsultuję- u ortopedy byłam, neurochirurg jeszcze (tak sobie wymyśliłam, że zapytam, choć na końcu jest decyzja anestezjologa przecież, ale wolę wiedzieć czy mogę ryzykować
 
Właśnie na mniejszym jest sztywne jak cholera. Jaki masz rozmiar szydełka ? Moja babcia miała 0,7 ale nie był jakiś cienki . W ogóle śmiać mi się chciało . Bo Babcia nawet nie była tego świadoma , że ja bawię się siew szydelkowanie. Na święta wzięłam te wloczki i szydełko. Babcia zaczęła mi robić tym szydelkiem i mówi że jej nie.odpowiada ... I mówi podaj mi moja torbę (sobie myślę po co jej ) a ona wyjmuje różne szydełka hahahahha :p powiedziała ze te szydełko grube to jest super do dywaniku i mi zrobi na przełomie czerwca :d
To robiłam na 7mm a wcześniej na 10mm i jest mało sztywne. Hehe, my nawet nie mamy pojęcia co te nasze babcie noszą w torebkach. Kilka lat temu to podejrzewam, że i u mojej motek wełny i druty by się znalazły :-D
 
Wrócilam po prawie 4h wojażach z synem. Więc ja dzisiaj na marudzenie nie mam czasu, chociaż myslałam, że pawia puszczę w przychodni, bo mi ciągle wszystko podchodzi. Bylismy u okulisty - ma lekki astygmatyzm - będą okulary. Jeszcze przed porodem muszę iść z nim do okulisty na dobranie okularów. U okulisty nam trochę zeszło, bo miał oczy kropione wiec trzeba było czekać aż się źrenice rozszerzą.
Potem pojechaliśmy na małe zakupy, krótki spacerek i do domu. W sumie to dzisiaj chłodniej niż wczoraj.

Chwilę odpocznę i zabieram się do ogarnięcia mieszkania i prania i prasowania i szycia, bo wczoraj wycięłam sobie materiał do baldachimu :)

Maui ja mam zgagę nawet po zwykłej wodzie, ale po cytrynie też, wiec może troche ogranicz tylko picie wody z cytryną może. Ja jestem na etapie zgagi po wszystkim wiec z mandarynek nie zrezygnuje a pomarańcze mi strasznie cukier podnoszą. Czasem zjem grejfruta.
 
Kwalifikuje się .. ale zapieram się rękami i nogami przed operacja. Heh witam w klubie w takim razie, ja też mam wszelkiego rodzaju skoliozy i lordozy, żaden odcinek mojego kręgosłupa nie jest wygiety jak powinien być u normalnego człowieka. :errr:
 
Tylko nie rozpakujcie się wszystkie w kwietniu, bo zostanę tu sama :D
- spokojnie bede z Toba :) termin dopiero na 22 maja chyba ze cos sie zacznie wczesniej dziac ale watpie.

My juz po wizycie zadne wody sie nie sacza, po prostu jest taka wzmozona wydzielina jesli mnie nic nie swedzi mam nie panikowac.
Mam skierowanie na toksoplazmoze, hiv, morfologie i wymaz w kierunku paciorkowca. Wreszcie cos sie dzieje.
Kolejna wizyta za 3tyg.

Wody pije minimum 1.5l na dzien czasamu wiecej duzo tez przez noc wypijam..
Dzis mi strasznie goraco czuje jakby sie lalo po mnie :/
 
reklama
Do góry