reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2016

cc nie jest straszne. Oczywiście jak puści znieczulenie to boli i ciągnie szew, ciężko wstać z łóżka ale grunt to pozytywne nastawienie!! Obok Was będzie największa motywacja na świecie. Gwarantuje Wam że po jakimś czasie zapomina się jak było ciężko w te pierwsze dni. Ja będę miała teraz cc drugi raz i mimo że cięcie jest w tym samym miejscu to wiem że dam radę bo musze. Będę mamą dwójki dzieci które kocham nad życie i zrobię dla nich wszystko. Nie ma co się rozczulać nad sobą tylko spiac tyłek i do roboty. DAMY RADĘ!!!!
 
reklama
Zgadzam się- nie ma co myśleć jak będzie, bo będzie najpewniej INACZEJ. A przy tym wszystkim każda znosi inaczej pewne niedogodności, więc też nie ma co rozmyślać.
 
Witam:) ja dzis noc nie najgorsza tylko raz wstalam na siku ;p pozniej o 8 pobudka i o 9 jechalismy kupic tuje na dzialke:) teraz odpoczywam M w pracy a ja Was czytam i leze sobie ;) ale corka juz chce bym sie z nia bawila :D wiec chyba teraz czas sie pobawic z coreczka :)
 
Wioleta zamawiasz z allegro wloczki ? Mi babcia zrobiła dwa małe koszyczki na innym szydelku (mniejszy i metalowy) i jest pięknie ja dziś zamierzam kupić inne szydełko .
Dzieło mojej babci :)
 

Załączniki

  • 1459339517942.jpg
    1459339517942.jpg
    75,7 KB · Wyświetleń: 83
Maui, odstaw kwaśną cytrynkę, zamień na miętę. Mi pomaga mięta bardzo na zgagę.
Boliwia, ja też rodzę w maju. Na kwiecień nie ma opcji. :D
 
Kurde chce mi się plakac :/ to już zaraz juz za momenciik , dni lecą jak szalone . Robie porządki przeglądam moje pierwsze usg mojego ogromnego krwiaka a wśród krwiaka mojego csntymetrowego Oskarka . Ahh ..
 
reklama
Maui toż ja tylko wieszałam sweter. Odwróciłam się po kolejny i jak mi coś strzeliło w kolanie to tak zostałam. We własnym domu bym sobie krzywdę zrobiła.

Ciężko mi na komórce każdej odpisać. Mąż śpi, ja zrobiłam krem z czerwonej soczewicy. Puściłam pranie z pościelą dla Kuby.
 
Do góry