reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2015

reklama
Hej.
Ja tez póki co kompletuje, jeszcze kilku rzeczy brakuje typu majtki jednorazowe, podkłady poporodowe, ale jeszcze mam przecież tyyyyyle czasu :-D
Nie no, muszę dokupić brakujące rzeczy bo nie znasz dnia ani godziny...
 
Lisica ja też dopiero mam 5 sztuk tych majtek ale nie wiem czy jest sens narazie kupić więcej skoro to można w aptece w szpitalu dokupić. Podkładów i biustonosza do karmienia mi brakuje.
Dla dzidziusia chyba mam wszystko. Co na Początek Potrzeba.
 
Przedszkolanki zgłosiły mojego synka do konkursu plastycznego :-/ trzeba zrobić oryginalnego krasnala (mają tydzień bajkowy). Nie mam pomysłu, jakieś sugestie? Myślałam żeby zrobić go z masy gazetowej, żeby nie był całkiem płaski :-/
 
Katagorka ja tez mam 5szt i nie kupuje wiecej, mizna w razie czego dokupic a ostatnio chyba mi starczylo tyle pozniej juz zwykke bawelniane uzywalam.
Aaa ja tez nie mam biustonoszy do karmienia ale poczekam jeszcze poza tym nic sensownego nie moge znalezc...

Lisica z zajec manualnych to ja jestem do niczego wiec nie pomoge.
 
Mnie zmobilizował ból brzucha 2 tygodnie temu. Brzuch twardniał, bolał, że się wystraszyłam. Smakowała co miałam, gdyby nagle się coś zadziało. Brakuje mi spakowanych rzeczy dla maleństwa, ale najpierw muszę pobrać nowe ubrania i popracować.

Lisica -Z krasnalem nie pomogę. Nigdy nie robiłam...a może z masy solnej i pomalować go.
 
reklama
Do góry