reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2015

reklama
Mój od kilku dni tak siè śmieje ☺rozbrajające to jest☺
Etsa co lekarz powiedział? Moj też się wypróżnia raz na 4,5 dni a dziś w nocy pierwszy raz miał z tego powodu dolegliwości tak więc o 6 rano poszedł w ruch czopek i po minucie poszłooo ☺
 
Ja mam maxi cosi tobi chyba po starszym i sie sprawdzil.Bardzo chcialdm recaro ale mlody go nie chcial plakal jak go tylko chcialam przymierzyc a ten mu spasowal od poczatku☺☺
 
Ale Wam zazdroszczę z tymi kupkami, mój nadal robi prawie za każdym razem :-(
Na fotelik również maxi cosi nie mam żadnej maty. Na dłuższe wyjazdy kładłam pieluszkę.
Mój synek pierwszy raz zaśmiał się na początku sierpnia, ale to udało mu się raz a potem nic. Teraz nadal muszę stawać na głowie żeby się roześmiał :-) a i tak na razie jest to takie dość nieśmiałe :-)
 
Lekarz powiedział, że synek czapa wirusa. Mam nadzieję, że mu szybko przejdzie. Ostatnio dużo bywalismy między ludźmi m. in. na rozpoczęciu roku szkolnego.
Pierwszy raz w swoim życiu synek ma czerwony tyłek.
 
reklama
Do góry