reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Maj 2015

Ania- nie martw się. Ja jak kładę małego na macie edukacyjnej to wiszą nad nim zabawki, w zasięgu jego rąk, więc chcę czy nie to uderza w zabawki, grzechotki. Może kładź małą na matę. Kiedyś się zainteresuje zabawkami.
Etsa - racja, każde dziecko ma swój rytm rozwoju. Jedne rozwijają się szybciej ruchowo, inne - intelektualnie, ale o niczym to nie świadczy. Zawsze czyjeś dziecko będzie pierwsze coś potrafiło.
 
reklama
Widzę ze każde dziecię inaczej:) Moja tez łapie się za ręce i wkłada je do buźki ciagle;) jak w bujaku siedzi i zabawki wiszą w zasięgu jej rąk to tez czasem walnie jakaś przypadkowo i tyle:p ale z tym telewizorem to mnie denerwuje bo mogłaby się ciągle w niego gapic wiec zazwyczaj go wyłączam bo nawet nie wiem czy dziecko moze się tak cały czas patrzec w tv w sumie mam taki kanał Baby First TV i to jest dla maluchów ale raczej nie takich:p
 
A ja ostatnio oprócz skoku rozwojowego mam ma tapecie wzmożone ataki kolki...i nie pomagają żadne krople typu espumisan ani gripe water zdobyta...Dzis koleżanka ktora pracuje na oddziale dzieciecym poradziła mi tzw.rurkę antykolkową a dokladnie katetet rektalny dla niemowląt...super odgazowuje dzieciaczka...
 
Bez recepty. Mi pediatra sama powiedziała by zamówić. Jedne są produktem Bayera drugie Pfaisera. Kosztuja okolo 40 zl za buteleczke. Zamawiasz normalnie przez internet. Wpisz w wyszukiwarkę to na pewno coś wyskoczy, ja nie chce reklamować sprzedawców ;)
W zasadzie już po jednym dniu było dużo lepiej i mała spokojniejsza. U mnie rzuty były głównie w trakcie jedzenia. Choć mijały dość szybko i nigdy nie męczylysmy się dłużej niż 30 min to i tak było mi szkoda córki.
 
Wiesz niby to samo ale jednak duo osób twierdzi ze lepiej działa. Ja mam jedna butelkę Sab simplex nie otwarta. A nie potrzebuje. Wyslij mi adres to ci przesle to spróbujesz czy lepszy.
 
Wiesz niby to samo ale jednak duo osób twierdzi ze lepiej działa. Ja mam jedna butelkę Sab simplex nie otwarta. A nie potrzebuje. Wyslij mi adres to ci przesle to spróbujesz czy lepszy.

Dziękuję... Napisalam adres w pryv.wiadomości...Ostatnio też testuje wodę koperkową Gripe Water poleconą przez koleżanke z USA...dzis trzeci dzień i wydaje mi się ze widzę poprawę /
 
reklama
Do góry