reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2015

reklama
Karenm, trzymam za Was kciuki! :) Zazdroszcze Wam troszke ze juz jestescie po wizytach i wiecie co sie dzieje z malenstwami. Ja na wizyte bede mogla pojsc dopiero pod koniec pazdziernika :(
 
Karenm trzymaj się! Przeszłam to co Ty w pierwszej ciąży. Będzie dobrze.

Kropeczka jak trafiłam do szpitala w 5tc z Martynką to robili mi usg co kilka dni.

Trzymam kciuki za przyrastające bety. Ja byłam rano na badaniach. Jak dowiedziałam się że mam zapłacić 260 pln to z części na razie zrezygnowałam :/ zrobię na raty
 
Cześć dziewczyny witam Was czwartkowo :-) już tylko 2 dni do weekendu - radość dla tych co pracują.
Ja też melduję się w " trzydziestkach" :) W sierpniu wskoczyła mi 3 z przodu :zawstydzona/y:Więc czuję się staro, szczególnie, że to moja pierwsza ciąża. A tu tyle Was młodych :) i do tego już dzielne mamusie...
 
Karenm trzymaj się bedzie dobrze musi być . Dziękuje za podpowiedzi co do usg i też przed chwilą czytałam jakiś naukowy artykuł że usg nie ma żadnego wppływu na dziecko ja jestem troszkę mało doświadczona bo to moje piersze dziecko aż wstyd sie przyznać ale mam 24 lata a na temat ciąży byłam dotej pory zielona bo zawsze myśleliśmy że jeszcze troszkę poczekamy z dzidziusiem więc nie bardzo się interesowałam tematami ciążowymi ale teraz to nadrobie .
 
Ja pierwszą wizytę ma też dość późno, bo dopiero w poniedziałek. Najpierw lekarz kazał trochę poczekać... potem nie miałam wolnego i od soboty idę na urlop do końca września, więc będzie czas na badania... na razie po prostu wierzę, że wszystko jest ok, choć jak pisałam wcześniej, nie odczuwam mdłości, czuję się bez zmian, no może z wyjątkiem obrzmiałych piersi...
 
reklama
Karenm, trzymam za Was kciuki! :) Zazdroszcze Wam troszke ze juz jestescie po wizytach i wiecie co sie dzieje z malenstwami. Ja na wizyte bede mogla pojsc dopiero pod koniec pazdziernika :(

A to nie za póżno będzie?? Wiesz że muszisz być pod opieką gina przed 10 tygodniem ciązy. Koniec Października może być już po 10 tygodniu...
 
Do góry