reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2015

reklama
Nie daje rady dziewczyny, sennosc zdecydowanie ostatnio ze mna wygrywa wiec sie nie rozpisze tym razem ;-) Jak tam z waszym jedzeniem? maz mi mowi ze sie zle odzywiam, ale nie mam sily ani gotowac ani jesc :sorry2:

Matik widze ze tez bierzesz progesteron dowcipnie. co bierzesz, cyclogest? nie wyplywa Ci? bo ja sobie nie moge z tym poradzic :zawstydzona/y:
 
Susel ultragestan biorę,
nie niewyplywa ;)
Ja za to leniwą na maxa jestem

Ja swoim powiedziałam a wzasadzie posłuchali jak rozmawiałam z mężem przez telefon ;) chciałam powiedzieć jak bedzie 12 tydzień No ale sie nie udało ale cieszą sie bardzo i trzymają kciuki zeby ta dzidzia została juz z nami
 
Susel ja biorę luteinę dowcipnie i mnie strasznie podrażnia :-/ przemęczę ją jeszcze ten tydzień ale chyba zmienię na duphaston.
 
Hej dziewczynki jestem już po wizycie nie wytrzmałam i poszłam już dzisiaj nie do mojego gina bo niestety był po za zasięgiem ale przyjął mnie ktoś inny nie mogłam czekać na mojego bo wychodząc dziś z pracy zauważyłam że mój śluz jest z domieszką krwi więc musiałam to sprawdzić lekarz mnie zbadał zrobił usg i okazało się że wszystko jest w porządku nic się nie dzieje żadnego stanu zapalnego niema ani nic zato serduszko bije nie mogłam w to uwierzyć że w tak małej istotce jest już serduszko coś wspniałego taka chwila a maluszek ma już 9 mm . A co do tego śluzu kazał się nie martwić stwierdził że wszystko dobrze sprawdził i nic tam nie widzi a ten śluz był czymś normalnym narazie jest już wszystko ok widzę że sluzu już tyle niema i kolor jest też inny nie wiem czym było spowodowane to dziwne zjawisko u mnie ale we wtorek mam wizytę u swojego gina więc jeszcze raz oto zagadnę a i mam jeszcze takie pytanie orjętujecie się może czy jeżeli miałam dziś robione usg to we wtorek też mi zrobi czy to może będzie niebespieczne dla dzidizusia ? bo nie chciała bym go narażać
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ja jestem przeciwnikiem usg co kilka dni jesli nie ma ku temu wyraźnej koniecznosci, tymbardziej jesli chodzi o usg dowcipne.
 
Do góry