reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2015

Nobibw sumie kupiłam palmersa na rozstepyvbo tylkobto bylo w rossmanie... Bida taka ze moze ze 2 kremy na rozstepy były...
 
reklama
Dobry wieczór majóweczki ;)
Ja dzisiejsz dzień przeleniuchowałam i praktycznie nawet nie chciało mi się na forum wejść, a teraz jak zajrzałam to miałam kupę do nadrobienia :p
Lenistwo nie popłaca ;)

Teraz znów zmęczona tym nic nie robieniem za wiele nie napisze. Serniczek wyszedł mi pyszny. Teściowa była dziś w pepco i uwaga kupiła Nikolce kurtkę za 15zł :o świetna jest.

Widziałam, że poruszałyście temat mówienia dzieciom o rodzeństwie :)
Moja Nikola dowiedziała się od teściowej i przez pierwsze moje dni w szpitalu wypytywała o dzidzie. A teraz spokój i temat mam zamiar dopiero poruszyć w okolicach grudnia gdy brzuszek zacznie być widoczny.

Witam wszystkie nowe mamusie ;)

Kropeczka - super, że serduszko widziałaś. Częste usg na pewno nie zaszkodzi maluchowi. Myślę, że dużo bardziej szkodliwe byłyby twoje nerwy czy wszystko jest ok :)

Większość z nas nadal wypompowana więc życzę nabrania energii nam wszystkim.
Dobranoc ;)
 
Ostatnia edycja:
Witajcie drogie Panie :)

Zobaczylam dzis dwie wyrazne kreseczki na tescie. Wedlug kalkulatora moj termin przypada na 16 maja. Jestem juz mama 5,5 miesiecznego synka, urodzonego w kwietniu 2014. Czy sa tu moze jakies mamy majace albo spodziewajace sie dziecka "rok po roku"?
 
Witam.spodziewam się dzidziusia termin 9 maj. Za tydzień moje 30 urodziny.mam juz dwuletniego synka. Niestety od początku miałam bole brzucha i krzyża znośne ale nie mogłam stać za długo np zmywajac naczynia. Pieresza wizyte mialam miec 23 jednak w pon w pracy dostałam silnego krwawienia dreszczy i wylądowałam w szpitalu.zarodek jest w macicy obok Krwiąka w pon miał 3.5mm i serduszko jeszcze nie biło. Dziś kolejne badanie.dostaje duphaston wcześniej jakieś zastrzyki przeciwkrwotoczne. Nie dopuszczam do siebie złych myśli bo czuję że moje maleństwo tam jest i zyje
 
Karenm trzymam za was kciuki!

Didi zostaje na wkładce, ale to chyba normalne.

Ja dziś odbieram po pracy betę. Man nadzieję że przyrost będzie prawidłowy...

Miłego dnia dziewczyny!
 
Karenm - kciuki zaciskam za twoje usg. Na pewno wszystko będzie dobrze :*
Lisica - kciuki za betę &&&
Jouluatto - witamy :)

Ja dziś dzień dalszy słodkiego lenistwa. Teraz idę córkę do przedszkola zaprowadzić, a potem do biblioteki skoczę, może jakieś ciekawe książki uda mi się wyszukać. A chętnie sobie poczytam.
Obiad mam zrobiony, ciasto też. Tak więc odpoczywam. Super!

Miłego dnia!
 
Katka ale ci zazdroszczę tego odpoczynku ;) daj znać co pożyczyłaś, ostatnio brakuje mi fajnych tytułów do przeczytania.
 
Lisica - z fajnych książek mogę polecić " dziewczyna na times square" piękna opowieść oraz "jeźdźca miedzianego". Ale dam znać co wypożyczyłam :)
I mi od wtorku się to lenistwo skończy :D
 
Katka dzięki. Jeździec miedziany mi nie pasuje (nie moje klimaty), ale Dziewczyna na Times Square zapowiada się nieźle. Tej autorki czytałam Jedenaście godzin, dość trzymało w napięciu.
 
reklama
Witam dziewczynki z rana :)
Powtórka Bety zrobiona. Zobaczymy, czy przyrasta :)
na 10 do pracy :)

Życzę miłego dnia. Odezwę się wieczorem, jak będę miała wyniki :)
Buziaki :)
 
Do góry