reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2015

reklama
Karenm trzymaj się bedzie dobrze musi być . Dziękuje za podpowiedzi co do usg i też przed chwilą czytałam jakiś naukowy artykuł że usg nie ma żadnego wppływu na dziecko ja jestem troszkę mało doświadczona bo to moje piersze dziecko aż wstyd sie przyznać ale mam 24 lata a na temat ciąży byłam dotej pory zielona bo zawsze myśleliśmy że jeszcze troszkę poczekamy z dzidziusiem więc nie bardzo się interesowałam tematami ciążowymi ale teraz to nadrobie .
Może wźmiecie mnie z anawiedzoną ale artykuł naukowy napsany przez koncerny farm,acełtyczne którym zależy na jak największym użykowaniu sprzętu medycznego bo to dla nich pieniądze. Wiem że USG działa na takiej samej zasadzie jak mikrofalówka ( głowica wysyła mikrofale) tylko znacznie słabsze, Ale udowodnione jest że sa wystarczającej mocy by podudzeć cząsteczki wody a ajk wiemy nasz dzodziuś składa się w większości z wody. Dla mnie USG jest jak paracetamol. W ciązy wolno go stosować bo jest bezpieczny ale to nie znaczy że bez potrzeby mam brac dwie tebletki jeśli wystarczy jedna..
Takie jest moje zdanie i już milczę :p
 
Moja siostra ma już bliźniaki sądziłam ze limit wyczerpany. My już mamy dwulatka.boshe jak my sobie ze wszystkim poradzimy teraz.
 
karenm gratulacje bliźniaków to już trzecie na majówkach
Witajcie dziewczyny, brak mi sił na cokolwiek leże cały dzień praktycznie bo mam takie mdłości ze wystarcyz że pomyśle o jedzeniu i od razu wymiotuje i to przez cały dzień. Dzwoniłam dziś do swojego ginekologa i mam jutro wpaść po wzwolnienie bo kończy mi się w poniedziałek.a ja nie jestem w stanie iść do pracy. Powiadomiłam dyrektorkę szkoły o zwolnieniu i nie była zadowolona bo miałam pracować do końca marca ale co ja mam poradzić na te wymioty.
Sorki ze tak o sobie ale postaram się was nadrobić.
 
Moja siostra ma już bliźniaki sądziłam ze limit wyczerpany. My już mamy dwulatka.boshe jak my sobie ze wszystkim poradzimy teraz.

Rozumiem cię miała bym ten sam problem, jak mój coś tam mruknła to mu powiedziłam żeby się szykował do dzielenia kokoju z wysokości bo chyba pod sufitem nową dwójkę upchniemy :p
 
nie wiem jak będzie teraz ale w pierwszej ciązy mój mi więcej pomagał niż jak się już mała urodziła. Mam nadzieję że teraz tez tak będzie choć mamy problem bo mojemu wypada dysk a ja już niedługo też nie bardzo będę mogła nosić...
Nasz kruszynka będzie niepocieszona, choć staramy się jej nie nosić ale wiadomo czasem trzeba :)
 
dziewczyny macie czasem taki bol rozrywajaco ciagnacy ktory promieniuje lekko az do uda/nogi? ja tak czasem mam nie jest silny ale czasem na chwile zdarza sie ze go mam raz z lewej a raz z prawej ale zauwazylam ze czesciej z prawej... ?? czy to normalne ? wg usg widzialam ze umiejscowiony kropek jest wlasnie bardziej z prawej strony (chyba - patrzac na zdjecie jest z lewej ale chyba te zdjecie czyta sie odwrotnie czy nie????)
 
reklama
Do góry